نحوه ورود به تایلند در زمان Covid

ساخت وبلاگ

همچنین نیازی به مسافرتی نخواهد بود که قبل از ورود 10،000 دلار بیمه درمانی داشته باشند ، و باعث می شود همه مسافران واجد شرایط ورود به یک گواهی واکسیناسیون معتبر یا نتیجه آزمایش منفی RT-PCR / ATK قبل از ورود باشند.

هتل های SHA Plus ، Sha Extra Plus ، Thailand Pass ، Test & Go و Sandbox دیگر برای ورود به تایلند لازم نیست.

پیش از 1 ژوئیه 2022 ، مسافران خارجی با ورود برنامه ریزی شده باید قوانین پیش از پیشروی زیر را رعایت کنند:

مسافران فقط برای دریافت یک پاس تأیید شده تایلند ، فقط نیاز به ارائه جزئیات گذرنامه ، واکسیناسیون و 10،000 دلار بیمه درمانی دارند.

روند ثبت نام برای گذرگاه تایلند نیاز به رزرو 5 روزه در هتل SHA+ و پوشش بیمه مسافرتی با کمتر از 10،000 دلار دارد.

شایعات زیادی در حال گردش است و این باعث سردرگمی می شود ...

• آیا می توانم وارد تایلند شوم؟• نمی توانم؟• چگونه وارد شویم؟• افراد واکسینه شده نیز به قرنطینه احتیاج دارند؟• از کجا می توانم اطلاعات به روز پیدا کنم؟

از اول آوریل 2022 ، تایلند نیاز قبل از عزیمت RT-PCR برای ورود بین المللی (تست و GO ، ماسهبازی و قرنطینه جایگزین) را از بین برد.

برخی از خطوط هوایی هنوز هم ممکن است مسافران را به انجام آزمایش RT-PCR نیاز داشته باشند. حتماً با شرکت هواپیمایی خود تأیید کرده اید که آیا به یکی از آنها احتیاج دارید یا خیر.

در مورد مسافران Test & Go و Sandbox ، دو آزمایش Covid در محل خود باقی مانده است: RT-PCR به محض ورود (روز 0-1) و خود آنتی ژن (ATK) در روز 5.

علاوه بر این ، اقامت مورد نیاز برای برنامه Sandbox به جای 7 شب به 5 کاهش یافته است. برای مسافرانی که واکسینه شده اند ، توصیه می شود به جای برنامه Sandbox برای برنامه Thailand Pass تحت برنامه Test and Go درخواست کنید.

برای مسافرانی که به طور کامل واکسینه نشده اند و تحت برنامه جایگزین قرنطینه وارد تایلند می شوند ، اکنون دوره قرنطینه اجباری در یک هتل قرنطینه به 5 شب کاهش می یابد.

این مراحل لازم برای به دست آوردن مجوز ورود نهایی (گذر تایلند) به تایلند است:

مرحله 1 - برای ویزا اقدام کنید

لطفا JavaScript را فعال کنید

اولین قدم این است که بررسی کنید که آیا به ویزا نیاز دارید ، و درک کنید که ویزا را باید برای آن درخواست کنید. برخی از کشورها معافیت ویزا را برای برنامه ریزی گردشگری برای ماندن کمتر از 30 روز در تایلند ارائه می دهند.

می توانید بررسی کنید که آیا به ویزا نیاز دارید و در اینجا درخواست ویزا می کنید

درباره دریافت ویزای مناسب در راهنمای گام به گام ما بیشتر بخوانید

مرحله 2 - هتل ها و پروازها را رزرو کنید

آسانمی توانید بهترین معاملات را در هتل ها در Agoda یا booking.com پیدا کنید

ارزانترین موتورهای جستجوگر پرواز Skyscanner یا Kiwi هستند

مرحله 3 - بیمه

برای ورود به تایلند ، بیمه مسافرتی لازم است. بیمه باید الزامات سفارت تایلند را برآورده کند. بیمه باید برای کل دوره اقامت شما در تایلند معتبر باشد و باید صریحاً شامل پوشش COVID-19 با حداقل 20،000 دلار باشد.

بیمه نامه بدون این پوشش صریح منجر به امتناع درخواست ورود به تایلند خواهد شد. پس از یک تحقیق طولانی ، ما بیمه ایمنی را تأیید کردیم که توسط دولت تایلند تأیید شده است ، به طور قابل توجهی ارزان تر از هر بیمه دیگری که در این مسیر پیدا کردیم و همچنین هزینه های مربوط به COVID - حتی بدون علائم را پوشش می دهد.

در مورد بهترین و ارزانترین بیمه مسافرتی به تایلند در راهنمای بیمه ما بیشتر بخوانید.

مرحله 4 - پاس تایلند (دیگر لازم نیست)

پاس تایلند دیگر لازم نیست!

جزئیات زیر در فرم تأیید ورود است که پس از داشتن تمام اسنادی که در این راه جمع آوری کرده اید ، مورد نیاز برای پر کردن (آنلاین) است. می توانید فرم را در اینجا پیدا کنید.

اولین قدم پر کردن اطلاعات شخصی ، اطلاعات تماس اضطراری و اطلاعات تماس در تایلند (هتل اول SHA) است.

شما همچنین باید بیمه مسافرتی را شامل شود که شامل پوشش صریح Covid-19 و یک عکس گذرنامه باشد ، بنابراین توصیه می شود که تمام اسناد را در قالب دیجیتال در یک پوشه شسته و رفته (!) داشته باشید.

- بیمه مسافرتی باید شامل پوشش حداقل 20،000 دلار باشد. بیمه نامه بدون پوشش صریح در تعداد پذیرفته نمی شود.

- یک گواهی واکسن باید ارائه شود که شامل تاریخ دریافت این دو واکسن است.

- آخرین واکسن باید حداقل دو هفته قبل از ورود به تایلند باشد.

- گواهینامه باید شامل بارکد باشد که پس از ورود توسط مقامات اسکن می شود.

- گذرنامه باید حداقل شش ماه پس از ورود معتبر باشد.

در مرحله دوم تأیید رزرو هتل را بارگذاری می کنید و سپس تمام آنچه باقی مانده است صبر کردن است.

- بلیط های پرواز باید به دور سفر باشد ، به طوری که تاریخ پرواز به تایلند و تاریخ پرواز به اسرائیل را شامل می شود.

- تأیید رزرو هتل AQ / ASQ یا هتل SHA.

-پس از پر کردن فرم ، 3-5 روز کاری صبر خواهید کرد تا فرم توسط سفارت تأیید شود.

مرحله 5 - قبل از رفتن به فرودگاه ، اسناد مورد نیاز را آماده کنید

لیست اسناد برای همراهی با خود در پرواز:

1. عکس گذرنامه و گذرنامه

3. مجوز ورود به تایلند (پاس تایلند)

4- فرم اعلامیه کامل و امضا شده

5. فرم T8 کامل و امضا شده

7. بیمه درمانی بیش از 20،000 دلار

8. برنامه تایلند به علاوه را بارگیری کنید

9. Covid RT-PCR باید تا 72 ساعت قبل از عزیمت انجام شود

جزئیات بیشتر در مورد پاس تایلند

قبل از گسترش Covid-19 ، می توانید به راحتی به تایلند بروید. اما از آنجا که اکنون با این بحران روبرو هستیم ، ورود به تایلند و سایر کشورهای خارجی می تواند سخت باشد.

در حال حاضر ، محدودیت های مختلف سفر توسط دولت تایلند اعمال می شود. این بدان معنی است که برای ورود به کشور باید الزامات مختلفی را تهیه کنید.

یکی از اسناد مورد نیاز برای جمع آوری ، COE یا گواهی ورود است. این گواهی دشوارترین است زیرا به تلاش زیادی نیاز دارد و بیشتر وقت شما را مصرف می کند.

از هم اکنون ، اتحاد آژانس توسعه دولت دیجیتال و وزارت امور خارجه در حال برنامه ریزی برای توسعه سیستم پاس تایلند به عنوان جایگزینی برای گواهی ورود است.

با کاهش تعداد موارد COVID-19 در کشور ، تایلند مجدداً درهای خود را برای بازدید کنندگان برای بازسازی اقتصاد باز خواهد کرد. به گفته دولت ، زمان و تلاش کمتری برای گردشگران برای به دست آوردن پاس تایلند خود خواهد داشت.

تعریف پاس تایلند

اگر این اولین بار است که با اصطلاح "پاس تایلند" روبرو می شوید ، ممکن است بپرسید که سیستم چیست.

تایلند پاس یک سیستم مبتنی بر اینترنت است که به مسافران کمک می کند تا این سند را بدست آورند و به آنها امکان می دهد به راحتی از تایلند بازدید کنند. فراتر از آن ، روند به دست آوردن پاس تایلند راحت تر از درخواست گواهی ورود است.

پاس تایلند و گواهی ورود هر دو برنامه کاربردی هستند که داده های مهمی را برای ورود جمع می کنند. تنها تفاوت بین اولی از دومی در این است که پاس تایلند از جزئیات سفر و بهداشت توریستی ، از جمله گواهی واکسیناسیون درخواست می کند.

با استفاده از سیستم گذر تایلند ، تمام مدارک و اسناد مورد نیاز به عنوان رعایت مقررات COVID-19 هدایت می شود.

گذرگاه تایلند برای کمک به "سهولت سفر" کشور ساخته شده است. گذشته از آن ، روند بارگذاری اسناد مسافرتی مورد نیاز و پر کردن اطلاعات لازم را نیز سریع می کند.

چه کسی مجاز به درخواست پاس تایلند است

به همه اجازه داده می شود تا تا زمانی که محدودیت های سفر تعیین شده را دنبال کنید ، برای گذرگاه تایلند ، خواه یک خارجی یا یک شهروند محلی تایلند باشید.

کاملاً از کشورهای زیر واکسینه شده است

خارجی ها و تایلندی ها می توانند وارد تایلند شوند بدون اینکه آنها را تا زمانی که کاملاً واکسینه شوند ، تحت قرنطینه قرار دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حداقل یک شب در یک هتل SHA+ یا ASQ صبر کنید زیرا منتظر نتیجه تست Covid 19 RT-PCR هستید.

در ابتدا ، برنامه بدون قرنطینه فقط برای مسافرانی که در یک کشور کم خطر زندگی می کنند در دسترس است و بیش از 46 کشور کم خطر Covid-19 وجود دارد. این بدان معناست که شما باید حداقل سه هفته قبل از بازدید از تایلند در هر یک از این کشورهای کم خطر بمانید.

تحت برنامه Sandbox کاملاً واکسینه شده است

برای آن دسته از مسافرانی که کاملاً واکسینه شده اند اما از کشورهای غیر لیست شده آمده اند ، می توانند بدون اینکه یک برنامه قرنطینه انجام دهند ، به تایلند مراجعه کنند. اما آنها باید قبل از ورود به تایلند ، از برنامه Sandbox ، از جمله ساموئی ، پوکت ، چیانگ مای ، هوآ هین ، پاتایا ، بانکوک و موارد دیگر عبور کنند. آنها باید یک هفته در این مناطق ماسهبازی بمانند.

غیر واکسینه شده تحت برنامه قرنطینه

تایلند همچنین درب خود را برای مسافرانی که تا حدی واکسینه شده یا هنوز واکسینه شده اند ، باز می کند. اما ، آنها باید کمتر از ده روز یک قرنطینه اجباری انجام دهند. این بدان معناست که آنها قبل از سرگردانی برخی از قسمت های تایلند ، باید ده شب خود را در یک هتل AQ یا ASQ قرنطینگ بگذرانند.

الزامات لازم برای اعمال پاس تایلند چیست

از آنجا که پاس تایلند به منظور پشتیبانی از "سهولت سفر" است ، شما فقط باید چند مورد نیاز را تکمیل کنید تا یک کد ورود به شما امکان ورود به تایلند را داشته باشد.

موارد زیر الزامات لازم برای تکمیل آن است.

مدارک مورد نیاز:

  •  
  • حداقل 14 روز قبل از مسافرت ، گواهی واکسیناسیون (کاملاً واکسینه شده) با واکسن مصوب حداقل 14 روز.
  • یک گواهی پزشکی با نتیجه آزمایشگاه RT-PCR نشان می دهد که COVID-19 بیش از 72 ساعت قبل از مسافرت شناسایی نشده است.
  • پرداخت تأیید شده برای هتل SHA+ هتل/ AQ ، برای روز 1.
  • پیش پرداخت یک تست RT-PCR.
  • یک کد QR تأیید شده از تایلند
  • برنامه Morchana در تلفن همراه شما

چه مدت طول می کشد تا پاس تایلند را پردازش کند

برای به دست آوردن این سند اساسی که به شما امکان می دهد از تایلند بازدید کنید ، لازم نیست چند هفته یا ماه صبر کنید.

شما فقط باید حداقل سه روز تا پنج روز صبر کنید تا از تایلند خود عبور کنید. این به مکانی بستگی دارد که شما برنامه پاس تایلند خود را ارسال می کنید.

با توجه به این نکته ، ما اکیداً توصیه می کنیم حداقل یک هفته قبل از روز عزیمت هدف خود درخواست خود را برای پاس تایلند ارسال کنید.

برنامه پاس تایلند

یکی از بهترین موارد در مورد درخواست پاس تایلند این است که رایگان است. فراتر از آن ، شما می توانید برای این گواهینامه همه خودتان اقدام کنید.

از طرف دیگر ، بسیاری از مسافران تمایل دارند که از طریق ارائه دهنده خدمات پرداخت شده ، از جمله یک موسسه حقوقی ، برای گذر از تایلند خود درخواست کنند. ارائه دهنده خدمات پرداخت شده به بازدید کنندگان کمک می کند تا اسناد لازم را جمع آوری کرده و آنها را برای شما پردازش کنند.

از زمان گسترش COVID-19 ، بیشتر کشورها درهای خود را برای بازدید کنندگان بسته اند تا از افزایش احتمالی موارد COVID-19 جلوگیری کنند. اما این روزها ، تعداد موارد در بیشتر کشورها ، از جمله تایلند ، به تدریج کاهش می یابد. به همین دلیل است که برخی از این ایالت ها در را باز می کنند تا مسافران را برای احیای اقتصاد دوباره باز کنند.

اما ، مقررات مختلف COVID-19 وجود دارد که بازدید کنندگان باید به شدت از آن پیروی کنند. یکی از این موارد آماده سازی چندین اسناد است که تلاش و زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد. بنابراین ، برای سهولت بار خود به عنوان مسافر ، تایلند پاس تایلند را پیشنهاد کرد - صدور گواهینامه ای که نشان می دهد شما واجد شرایط ورود به تایلند هستید تا زمانی که کاملاً واکسینه شوید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:34