13 کاری که می توانید انجام دهید تا تجارت جدید خود سودآورتر شود

ساخت وبلاگ

کارآفرینی گورو رابرت کراون 13 نکته اساسی را برای خریداران تجارت ارائه می دهد

هنگام خرید یک تجارت ، همیشه کارهایی وجود دارد که می توان بهتر انجام داد.

اگر صاحبان قبلی کارها را به طور کامل انجام می دادند ، آنها می توانستند سود زیادی کسب کنند و تجارت را به شما فروختند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به سرعت ترازنامه را بهبود بخشید و تجارت را بسیار سودآورتر کنید.

با بهترین شریک تجاری ، مربی یا مشاور خود دو ساعت وقت بگذارید و بدانید که چگونه می توانید برنامه کاری خود را تطبیق داده و اکثر موارد زیر را پیاده سازی کنید:-

1. قیمت ها را 3 ٪ یا بیشتر قرار دهید

این سود بیشتری (در هر فروش) ایجاد می کند. حال اگر دقیقاً همان تعداد محصولات را مانند گذشته بفروشید ، هم گردش مالی و هم سود شما افزایش یافته است.

2. کاهش هزینه های مستقیم 3 ٪ یا بیشتر

به همه تأمین کنندگان خود بروید و از آنها قیمت بهتری بخواهید ... بپرسید "آیا این بهترین کاری است که می توانید انجام دهید؟"و تا زمانی که قیمت بهتری پیدا کنند ، چیزی نگویید. اکنون شما در هر فروش سود بیشتری کسب می کنید.

3. در صورت لزوم ، تأمین کنندگان ، مشتریان و کارمندان را تحت فشار قرار دهید.

این امر از تأمین کنندگان ، مشتریان و کارمندانی که روز کاری را استرس زا تر می کنند خلاص می شود. این امر باعث ایجاد یک محیط کار بهتر برای تیم شما و حذف مشتری هایی که از دست می دهند پول شما را حذف می کند.

4- به روش ارائه تجارت تجدید نظر کنید

صحبت با مشتریان خود را در مورد آنچه در نتیجه خرید از شما دریافت می کنند صحبت کنید - آنچه پس از خرید باقی مانده است. روی مزایایی که از استفاده از محصول یا خدمات شما به دست می آورند تمرکز کنید. این عملکرد فروش شما را بهبود می بخشد.

5. گزاره یا پیشنهاد خود را مرتب کنید

چه چیزی شما را با بقیه متفاوت می کند؟چرا مردم باید به جای رقابت از شما بخرند؟قادر به بیان "چرا" و "چه" تجارت خود به روشی است که واقعاً مؤثر باشد. شما باید بتوانید این کار را با ده کلمه یا کمتر انجام دهید.

6. مثلاً 10 ٪ منجر به رهبری بیشتر شوید

به شبکه بروید ، کسب و کار خود را در مقاله محلی بدست آورید ، از Google AdWords استفاده کنید ، در مورد فروش اجتماعی و بازاریابی کم هزینه ، یاد بگیرید ، زودتر از خواب بلند شوید و با افراد بیشتری صحبت کنید.

7. در صحبت با مردم ، درخواست تجارت و بستن فروش بهتر شوید

رفتن به یک دوره فروش مناسب (و ارسال تیم خود به یک) نیز 10 ٪ به هر یک از مراحل اساسی در قیف فروش اضافه می کند. بهبود 10 ٪ در هر یک از این مناطق 46 ٪ مشتری بیشتری ایجاد می کند.

8- به مشتریان بخواهید حداقل 3 ٪ محصولات بیشتر را خریداری کنند

هنگامی که آنها چیزی را که معمولاً می خرند خریدند، به آنها پیشنهاد دهید یک محصول یا خدمات اضافی را خریداری کنند.

می‌توانید این کار را با افزایش فروش در فروشگاه، یا با اضافه کردن کیف پیشنهادی از طریق تجارت الکترونیک یا به عنوان بخشی از استراتژی ایمیل خود انجام دهید.

9. مشتریان را وادار به خرید حداقل 3 درصد بیشتر کنید

مشتریان خود را تشویق کنید که بیشتر به آنجا برگردند، شروع به ارسال یک خبرنامه یا کمپین رسانه های اجتماعی کنید تا آنها را بیشتر بازدید کنند.

ابزارهایی مانند تایپ‌فرم یا میمون نظرسنجی را برای نظرسنجی‌ها بررسی کنید، گوگل ادوردز می‌تواند ابزاری باورنکردنی برای هدف‌یابی فروش به مشتریان خاص از طریق هدف‌گیری مجدد نیز باشد.

10. آنها را ترک کنید

همین حالا یک نظرسنجی از مشتریان انجام دهید – به شما اطمینان می دهم که صرفاً صحبت با مشتریان فعلی و قبلی باعث ایجاد کسب و کار بیشتر می شود. اکثر فراری ها راضی هستند اما شخص دیگری آمد که بیشتر از شما به دنبال کسب و کارشان بود…

11. سریعتر پول جمع کنید، 10 روز سریعتر

این بدان معنی است که موجودی بانکی شما سالم تر به نظر می رسد - مدیر بانک شما این را دوست دارد و مایل است در آینده به شما وام یا اضافه برداشت بدهد.

12. چک ها را آهسته تر بنویسید، 10 روز کندتر

این دوباره به این معنی است که موجودی بانکی شما حتی سالم تر به نظر می رسد!

13. در مورد سه کاری که می توانید در حال حاضر انجام دهید و هیچ هزینه ای ندارند، تصمیم بگیرید که می توانید انجام دهید تا مشتریان فعلی در مورد شما صحبت کنند.

معطل نکنید لطفاهر چه سریعتر تصمیمات سخت را بگیرید و با آن ادامه دهید - زودتر نتایج مثبت را خواهید دید. اقدام گسترده ای انجام دهید.

این تغییرات تغییرات زیادی در ترازنامه شما ایجاد خواهد کرد. اجرای این تغییرات در تجارتی که گردش مالی 100000 پوندی دارد و سالانه 30000 پوند سود دارد، اگر این مدل را با استفاده از برآوردهای بدبینانه اجرا کنید، گردش مالی 117000 پوندی و سود 43000 پوندی را به همراه خواهد داشت! این یک افزایش 40 درصدی در سود است - واقعیت می تواند بسیار بیشتر باشد!

در واقعیت، ممکن است مجموعه‌ای عمیق‌تر و ظریف‌تر از تغییرات مورد نیاز شما باشد.

تشخیص اینکه چه کاری باید انجام شود یک چیز است و اگر متعهد به اجرای تغییرات باشید عالی است.

مشکل این است که علاوه بر تصمیم گیری های تجاری، باید بر اساس آنها نیز عمل کنید.

برنامه های ساده و قابل فهم ایجاد کنید و با وضوح و اشتیاق با آنها ارتباط برقرار کنید. سپس اقدام گسترده ای را انجام دهید تا تفاوت مورد نیاز را ایجاد کنید.

این در مورد گام های کوچک، عصبی و آزمایشی نیست، بلکه درباره جسارت و اشتیاق است - یک ترکیب عالی!

خواندن را متوقف کنید، کاری وجود دارد که باید انجام شود. اکنون.

رابرت کراون به MDS و صاحبان نشان می دهد که چگونه فروش و سود خود را رشد دهند و بر نحوه انجام این کار در زمان های رکود اقتصادی تمرکز می کنند. آخرین کتاب او موفقیت فراری "رشد شرکت خدمات خود را-چگونه یک تجارت موفق مبتنی بر خدمات" را اجرا کنید

او یک سخنران اصلی ، نویسنده شرکت پرفروش ترین مشاغل "شروع کار شما" (پیشگفتار سر ریچارد برانسون) ، "بازاریابی روشن" و "مشتری پادشاه است" و مرکز کارگردانان را اداره می کند و به رشد مشاغل کمک می کندرشد.

درباره نویسنده

رابرت کراون

رابرت کراون به MDS و صاحبان نشان می دهد که چگونه فروش و سود خود را رشد دهند و بر نحوه انجام این کار در زمان های رکود اقتصادی تمرکز می کنند. آخرین کتاب او موفقیت فراری "رشد شرکت خدمات خود-چگونه یک تجارت موفق مبتنی بر خدمات" www.directorscentre.com است.

مربوط

بهترین در Franchising انگلیس 2023 EF100 حق رای دادن پیشرو در صنعت انگلیس را می شناسد و جشن می گیرد. در مورد 100 حق رای برتر Franchises Elite Franchises 2023 بیشتر بدانید! داستان موفقیت: ایجاد و رشد یک مشارکت هفت ساله "95 ٪ از موفقیت برند انگلیس ما ناشی از روابط ما با Businessesforsale.com است."داستان موفقیت: یافتن یک حق رای دادن در BusinessesForsale.com "BusinessesForsale.com در مورد کیفیت است. شما به افرادی که در مورد تمایل به خرید یک تجارت جدی هستند ، جدی می گیرید. "می گوید: کلر رابینسون ، صاحب کمک اضافی.

مشترک شدن در به روز رسانی ایمیل ما

برای دریافت آخرین توصیه ها ، محبوب ترین مشاغل ، پیشنهادات ویژه و موارد دیگر ثبت نام کنید.

businessesforsale.com متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما است. ما از اطلاعاتی که در مورد این فرم ارائه می دهید برای ارسال ایمیل های بازاریابی استفاده خواهیم کرد. در مورد آنچه ما با اطلاعات شما در خط مشی رازداری ما انجام می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ایمیل های بازاریابی: در مورد خرید و فروش مشاغل و حق رای دادن ، خبرنامه ، مشاوره و پیشنهادات دریافت خواهید کرد. ما همچنین اطلاعاتی در مورد رویدادهای مربوط به خرید ، فروش یا اداره یک تجارت برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • خرید یک تجارت
 • تمام لیست
 • جستجوی پیشرفته
 • ثبت نام
 • هشدارهای ایمیل
 • فهرست خدمات
 • یک حق رای دادن بخرید
 • خانه حق رای دادن
 • همه حق رای دادن
 • A-Z
 • مجالس
 • تبلیغات
 • فروش یک تجارت
 • ایجاد لیست
 • فروش راهنما
 • فهرست خدمات
 • ارزش
 • برای کارگزاران
 • ثبت نام
 • مشاوره و ویژگی ها
 • همه مقالات
 • برای خریداران
 • برای فروشندگان
 • براساس صنعت
 • تجارت کوچک قلب بزرگ

businessesforsale.com محبوب ترین وب سایت جهان برای خرید یا فروش یک تجارت است.

این وب سایت که در سال 1996 تأسیس شد ، یک بازار بین المللی مشاغل برای فروش است. ما مسیری مقرون به صرفه را برای بازاریابی صاحبان مشاغل و نمایندگان آنها و یک فروشگاه یک توقف برای کارآفرینان مشتاق و خریداران مشاغل فراهم می کنیم.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:27