خرید کم ، فروش بالا

ساخت وبلاگ

ونتا لوسک یک متخصص و روزنامه نگار دارایی خانواده است. وی پس از بدهی ، این ماموریت خود را برای توانمندسازی مردم برای هوشمندی در مورد امور مالی خود انجام داد. نوشتن و تخصص مالی وی در MSN Money ، Debt.com ، Yahoo! به نمایش گذاشته شده است. امور مالی ، به نرخ بانکی بروید و پنی Hoarder. وی دارای مدرک روزنامه نگاری از دانشگاه کارولینای شمالی - چاپل هیل است.

محتوای ما توسط مشتریانی که خدمات مالی هوشمند ما را پرداخت می کنند امکان پذیر است. درباره ما بیشتر بدانید در اینجا.

یکی از متداول ترین توصیه ها هنگام سرمایه گذاری ، "خرید کم ، فروش زیاد" است. این یکی از کلیدهای سرمایه گذار موفق است.

این ایده ساده به نظر می رسد ، اما ممکن است پیچیده تر از آنچه به نظر می رسد باشد.

چه چیزی خرید کم ، فروش بالا به معنی

ایده پشت "خرید کم ، فروش بالا" ماهیت چرخه بازار سهام را نشان می دهد. قیمت سهام بر اساس عوامل زیادی در نوسان است: رویدادهای جهانی ، نرخ بهره خزانه داری ، درآمد رشد یک شرکت ، خطر درک شده از سهام ، تورم ، قدرت اقتصادی بازار و غیره.

قیمت سهام در هر زمان معین براساس عرضه و تقاضا در آن لحظه در بازار است. با تغییر معادله قیمت سهام نیز تغییر می کند.

استراتژی خرید کم و فروش زیاد در تلاش برای زمان بازار. خرید کم به معنای تلاش برای تعیین اینکه سهام به قیمت پایین و خرید سهام به امید بالا رفتن از آنها رسیده است. برعکس ، فروش بالا به فهمیدن زمان رسیدن بازار به اوج خود متکی است. هنگامی که سهام به حداکثر ارزش خود رسید ، سرمایه گذاران سهام خود را می فروشند و پاداش ها را به دست می آورند.

چگونه می توان از یک خرید پایین ، استراتژی بالا را دنبال کرد

سرمایه گذارانی که به دنبال خرید کم و فروش زیاد هستند ، به چندین فاکتور برای تعیین اینکه آیا قیمت سهام در محدوده مناسب است یا خیر. اجرای مداوم این استراتژی می تواند چالش برانگیز باشد ، بنابراین معامله گران به دنبال برخی از نشانگرهای خاص برای تصمیم گیری آگاهانه هستند.

کسانی که به دنبال خرید پایین هستند ، از نوسانات قیمت برخی از سهام ، بخش ها یا کل بازار پیروی می کنند. مهم است که به مرور زمان به قیمت سهام بپردازیم تا هرگونه کاهش قیمت کوتاه یا برآمدگی را به خود اختصاص دهید. این جهت کلی سهام با گذشت زمان را نشان می دهد.

با نگاهی به قیمت های تاریخی برای سهام و شرایط فعلی بازار ، سرمایه گذاران سعی می کنند تعیین کنند که سهام به اندازه کافی کم شده اند تا سیگنال خرید را تشکیل دهند. این می تواند سهام یک شرکت اختصاصی ، صندوق معامله شده ارز (ETF) به دنبال یک بخش خاص یا یک صندوق شاخص کل بازار باشد.

از طرف دیگر ، سرمایه گذاران که می خواهند درآمد را به حداکثر برسانند ، به دنبال نشانه هایی هستند که قیمت سهام به اندازه کافی بالا رفته است. هنگامی که ارزش به اندازه کافی بالا رفته است تا سیگنال فروش را تشکیل دهد ، معامله گران سهام را می فروشند و تفاوت را جیب می کنند.

سرمایه گذاران فصلی برای تعیین بهترین زمان برای خرید یا فروش سهام به میانگین حرکت متکی هستند. این متریک نشان می دهد که چگونه قیمت سهام با گذشت زمان انجام شده است.

به عنوان مثال ، نگاه کردن به میانگین متحرک 50 روزه به بازرگانان ایده می دهد که عملکرد سهام در یک دوره نسبتاً کوتاه چگونه است. از طرف دیگر ، میانگین حرکت 200 روزه نشان می دهد که در دراز مدت چگونه انجام می شود.

هنگامی که میانگین متحرک 200 روزه از میانگین حرکت 50 روزه عبور می کند ، نشان می دهد که زمان خوبی برای فروش است. هنگامی که میانگین ها از راه دیگر عبور می کنند ، سرمایه گذاران اغلب فروش را در نظر می گیرند.

مزایا و محدودیت های خرید کم ، فروش زیاد

پیروی از این استراتژی هم مزایا و هم مضراتی وجود دارد.

مزایای خرید کم ، فروش زیاد

در طی بازار خرس ، قیمت سهام پایین می آید و سرمایه گذاران تمایل به فروش سهام دارند زیرا ترس به پایان می رسد. این زمان خرید با تخفیف تا زمانی که سرمایه و دانش برای ارزیابی بهترین سهام برای خرید داشته باشید.

با بهبود اقتصاد ، قیمت سهام بالا می رود و ارزش سهام خریداری شده هنگام پایین بودن بازار را افزایش می دهد. حرص و آز به سر می برد و با ورود اقتصاد به بازار گاو نر ، قیمت سهام را بالا می برد.

بارها حداکثر حرص و آز بهترین زمان برای فروش سهام است. در حالی که این موارد هنگام نگاه به عقب مشخص است ، این یک معیار آسان برای مشخص کردن نیست.

محدودیت های خرید کم ، فروش زیاد

محدودیت های بسیاری در استراتژی "خرید پایین ، فروش بالا" وجود دارد. در حالی که به نظر می رسد ایده خوبی روی کاغذ است ، در واقع راهی برای زمان بازار است.

اما تلاش برای فهمیدن بهترین زمان برای خرید و فروش سهام ، به طور کلی ایده بدی برای سرمایه گذاران متوسط در نظر گرفته می شود زیرا عوامل زیادی وجود دارد که در قیمت سهام بازی می کنند و بازارها از نظر ماهیت آنها غیرقابل پیش بینی است.

در حالی که عقب 20/20 است ، مشخص کردن بهترین زمان برای خرید یا فروش سهام دشوار است. بیشتر سرمایه گذاران وقتی قیمت سهام فرو می روند و به فروش می رسند ، ترس دارند ، حتی اگر این به معنای ضرر باشد.

از طرف دیگر ، هنگامی که قیمت بازار در حال افزایش است ، بسیاری از معامله گران می خواهند یک قطعه از پای را بخواهند و در نهایت هزینه های سهام را پرداخت کنند. احساسات انسانی اجرای استراتژی را که بر خلاف احساسات سرمایه گذار است ، دشوار می کند.

اگر فقط با قیمت سهام بروید ، خرید کم می تواند ایده بدی باشد. سهام یک شرکت به دلایل زیادی می تواند ارزش خود را کاهش دهد.

قبل از تعیین اینکه آیا شما باید سهام یک شرکت خاص را خریداری کنید ، انجام تحقیقات خود مهم است. شما باید مشخص کنید که چرا قیمت سهام بسیار پایین است و تعیین کنید که آیا می تواند در جاده بازیابی شود.

علاوه بر این ، پیامدهای مالیاتی از خرید پایین ، فروش استراتژی بالا می تواند این یک اشتباه گرانقیمت را برای سرمایه گذاران بی تجربه ایجاد کند. بهتر است این استراتژی را برای معامله گران فصلی که بازار سهام را درک می کنند ، واگذار کنید.

گزینه های دیگری برای خرید کم ، استراتژی بالا را بفروشید

بسیاری از سرمایه گذاران که سعی در خرید کم و فروش بالایی دارند و اشتباهات گران قیمت را می فروشند. به جای تلاش برای زمان به بازار ، گزینه های بهتری برای سرمایه گذاری دلار سخت درآمد شما وجود دارد.

به جای سهام فردی ، سرمایه گذاری در ETF و صندوق های شاخص را به دنبال یک بخش یا نوع شرکت خاص در نظر بگیرید. یک سبد کم هزینه با قیمت کم با مانند WealthSimple Invest می تواند حدس و گمان را از سرمایه گذاری خارج کند.

اگر تصمیم دارید در سهام های فردی سرمایه گذاری کنید ، به خوبی در مورد هر شرکت تحقیق کنید ، به گزارش های مالی آنها نگاه کنید و با گذشت زمان احساس عملکرد سهام را بدست آورید. بیشتر شرکت ها این گزارش ها را در وب سایت های خود دارند.

اگر نمی توانید آنها را در آنجا پیدا کنید ، Edgar را که پایگاه داده تشکیل پرونده برای کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) است ، بررسی کنید. برای گزارش ها و اسناد ثبت شده به اداره اوراق بهادار کانادا ، پایگاه داده SEDAR را بررسی کنید.

خط پایین

در حالی که توصیه های مشترک سرمایه گذاری برای خرید کم و فروش بالا ممکن است یک ایده ساده به نظر برسد ، این گزینه خوبی برای یک سرمایه گذار متوسط نیست. این استراتژی سعی می کند تا زمان بازار داشته باشد و بهترین زمان برای خرید و فروش سهام را تعیین کند. با این حال ، اگر شما فقط قیمت سهام را دنبال می کنید و تحقیقات اضافی انجام نمی دهید ، موظف هستید یک اشتباه گران قیمت را انجام دهید. علاوه بر این ، وقتی دیگران در حال وحشت هستند ، منطقی بودن آن دشوار است.

فقط سرمایه گذاران فصلی می توانند احساسات عمومی را نادیده بگیرند و وقتی قیمت سهام در حال کاهش و فروش هستند ، هنگام افزایش ، قیمت سهام را خریداری کرده و بفروشند. شما باید درک کنید که چرا سهام یک شرکت بالا یا پایین می رود تا مشخص شود زمان خرید یا فروش آن است و آن نوع درک حتی برای سرمایه گذاران حرفه ای دشوار است.

بیشتر سرمایه گذاران با یک سبد متنوع از سهام و اوراق قرضه متناسب با تحمل ریسک خود بهترین کار را می کنند.

آیا به "خرید کم و فروش زیاد" کمک نیاز دارید؟تجارت Wealthsimple را برای یک روش آسان برای خرید و فروش هزاران سهام با استفاده از برنامه آسان ما بررسی کنید. از معاملات نامحدود کمیسیون و بدون کاغذ لذت ببرید. می توانید با حداقل 1 دلار شروع کنید. امروز فقط در چند دقیقه ثبت نام کنید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 14 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:47