استراتژی چکش و ستارگان

ساخت وبلاگ

این اسکریپت الگوهای اصلی چکش و عکسبرداری را با الگوهای شمعدانی ستاره تجارت می کند.

این یک استراتژی بسیار ساده با حداقل فیلترها است ، و با توجه به دفترچه راهنمای شخصی من و نتایج معاملاتی خودکار ، بهترین عملکرد را در نمودار روزانه در برخی از جفت های فارکس انجام می دهد.

در نظر گرفته شده است که در بازارهای فارکس معامله شود اما از لحاظ تئوریکی باید در همه بازارها کار کند (به خصوص اگر تنظیمات را بهینه کنید).

این اسکریپت همچنین با اتوماسیون کامل AutoView برای Oanda همراه است.

فهرست مطالب

چگونه کار می کند

با توجه به تنظیمات پیش فرض ، اسکریپت یک شمع چکش را به عنوان شمع تعریف می کند که در 33 ٪ بالای کل نوار بسته می شود و برابر با باز خود بسته نمی شود (یعنی یک doji نیست).

همین مورد در مورد عکسبرداری شمع های ستاره نیز صادق است - شمع باید در قسمت پایین پایین کل نوار از جمله ویک بالا و پایین بسته شود تا معتبر تلقی شود.

این استراتژی براساس تعاریف ارائه شده توسط Investopedia است و از یک فیلم YouTube ایجاد شده توسط مربی تجارت من استیون هارت الهام گرفته شده است.

همچنین شامل اتوماسیون کامل داخلی از طریق AutoView و Pineconnector است.

اگر با این خدمات ناآشنا هستید ، من یک راهنمای YouTube AutoView و یک راهنمای YouTube Pineconnector دارم که ممکن است مفید باشد.

این راهنماها برای رمزگذارها طراحی شده اند ، بنابراین اگر رمزگذار هستید ، آنها را به خصوص جالب می بینید - اما حتی اگر شما رمزگذار نباشید ، اولین درس در هر دو سری به شما می آموزد که چگونه این خدمات را تنظیم کنید.

تنظیمات

به روز شده 30 ژوئیه 2021:

تنظیمات استراتژی:

>= فیلتر ATR: حداقل اندازه شمع ورودی در مقایسه با ATR

حداکثر اندازه شمع ورودی در مقایسه با ATR

Stop Loss ATR: ضرب از ضرر را متوقف کنید (X ATR)

R: R: ریسک: مشخصات پاداش

Fib Level: Used to calculate upper/lower third of candle. (For example, setting it to 0.5 will mean hammers must close >= 50 ٪ علامت کل اندازه شمع)

فیلتر تاریخ شروع: تاریخ و زمان برای شروع تجارت از

فیلتر تاریخ پایان: تاریخ و زمان برای متوقف کردن تجارت

تنظیمات AutoView Oanda:

از AutoView: در صورت روشن شدن ، اسکریپت هشدارهای خود را قالب بندی می کند تا با AutoView سازگار باشد.

از Demo Oanda استفاده کنید: در صورت روشن کردن ، پیشوند Oandapractice Broker برای هشدارهای AutoView (حساب نسخه ی نمایشی) استفاده می شود. در صورت خاموش کردن ، از حساب زنده استفاده می شود

استفاده از محدودیت: در صورت روشن شدن ، AutoView از سفارشات محدودیت استفاده می کند. در صورت خاموش کردن ، از سفارشات بازار استفاده می شود (توصیه می شود از سفارش محدود برای کاهش مشکلات گسترش استفاده کنید)

روز برای مرخصی سفارش محدود: این تنظیم GTD شماست (روز خوب تا روز)

مانده حساب: مانده حساب شما (برای محاسبه اندازه موقعیت استفاده می شود)

ارز حساب: ارز تراز حساب شما (برای محاسبه اندازه موقعیت استفاده می شود)

ریسک برای هر تجارت ٪: خطر شما در هر تجارت به عنوان ٪ از مانده حساب شما

تنظیمات pineconnector

از Pineconnector استفاده کنید: اگر روشن شود ، اسکریپت هشدارهای خود را قالب بندی می کند تا با Pineconnector سازگار باشد.

شناسه مجوز: این شناسه مجوز PineConnector شما است که می توانید با کلیک بر روی اینجا پیدا کنید.

خطر در هر تجارت: این میزان خطر در هر تجارت است. اگر PineConnector را برای دریافت این پارامتر به عنوان درصدی از مانده حساب خود تنظیم کرده اید ، از یک عدد کامل استفاده کنید (به عنوان مثال 1 = 1 ٪). اگر آن را تنظیم کرده اید که بر اساس حجم / اندازه قطعه ثابت باشد ، از اندازه زیادی استفاده کنید (به عنوان مثال 1 = 1 قطعه استاندارد ، 0. 1 = مینی قطعه و غیره).

پیشوند Metatrader: این پیشوند نمادهای متاترادر شماست. برخی از کارگزاران قبل از نام نماد پیشوند دارند (به عنوان مثال M-Eurusd). اگر نمادهای شما دارای یک مورد باشد ، فقط این را وارد کنید - در غیر این صورت خالی بگذارید.

پسوند Metatrader: این پسوند برای نمادهای Metatrader شماست. برخی از کارگزاران پس از نام نماد پسوند دارند (به عنوان مثال EURUSD-F). اگر نمادهای شما دارای یک مورد باشد ، فقط این را وارد کنید - در غیر این صورت خالی بگذارید.

گسترش: در صورت استفاده از آنها ، این برای جبران سفارشات حد شما استفاده می شود.(به عنوان مثال 0. 5 به معنای تعیین حد خرید خود نصف پیپ زیر قیمت فعلی است).

استفاده از حد مجاز: در صورت روشن کردن اسکریپت از یک دستور محدود برای ورود به تجارت استفاده می کند ، در صورت خاموش کردن اسکریپت از سفارش بازار استفاده می کند.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:56