مشاوران برای فشار دادن وجوه مدیریت شده چه چیزی باید پرداخت کنند؟

ساخت وبلاگ

تعجب از بهره مرکب به معنای تغییرات اندک در هزینه هایی است که ما می پردازیم می تواند عواقب بزرگی برای پرداختهای فوق العاده پس از 40 سال داشته باشد.

money

دولت ها در سراسر جهان به جای اتکا به حقوق بازنشستگی دولت ، شهروندان را ترغیب می کنند تا برای آینده خود سرمایه گذاری کنند. در عین حال ، تنظیم کننده ها تمام تلاش خود را می کنند تا مشاوران مالی را متوقف کنند و سرمایه گذاران ساده لوح را در این روند از بین ببرند.

رشد سریع در محبوبیت سرمایه گذاری با مدیران حرفه ای با هزینه وجود داشته است. در سال 1980 ، 6 ٪ از جمعیت چنین صندوق های سرمایه گذاری مدیریت شده را در اختیار داشتند. این نسبت اکنون 44 ٪ است. متوسط درآمد خانواده سرمایه گذاران صندوق های ایالات متحده حدود 100000 دلار است اما بیشتر آنها سواد مالی ضعیفی دارند. بنابراین تمرکز برای تنظیم کننده ها هزینه ای است که توسط مدیران و مشاوران سرمایه گذاری پرداخت می شود.

در استرالیا ، تخمین زده می شود که یک زن و شوهر به طور متوسط درآمدی که سرمایه گذاری های فوق العاده 830،000 دلار را در طول زندگی کار خود جمع می کنند ، هزینه های 338،000 دلار نیز پرداخت می کنند. تعجب از علاقه مرکب این است که تغییرات کوچک در هزینه ها می تواند عواقب بزرگی برای پرداخت پس از 40 سال داشته باشد.

هر از گاهی رسوایی در مورد فروش نادرست چنین محصولاتی به سرمایه گذاران ساده لوح که در پایان با سرمایه گذاری های ضعیف انجام می شوند وجود دارد

- جری پاروادا

استرالیا برای کاهش هزینه ها به رقابت بین ارائه دهندگان صندوق سرمایه گذاری متکی است. بین سالهای 2008 و 2013 ، میانگین هزینه صندوق سرمایه گذاری 1. 91 ٪ p. a. با توجه به اینکه این دوره شامل رکود بحران مالی جهانی در بازارها بود ، سرمایه گذار را با تنها 2. 3 ٪ بازده ترک کرد.

با این وجود ، این 45 ٪ از کل بازده قبل از هزینه ها را نشان می دهد ، طبق گفته های فارغ التحصیل دانشکده بازرگانی UNSW ، کریس بریک ، که خدمات سرمایه گذاری خودکار را در سال 2013 به عنوان "اولین مشاور سرمایه گذاری آنلاین و مدیر صندوق استرالیا" راه اندازی کرد و دارای حداقل هزینه است.

نظرسنجی اخیر وی برای صندوق های فوق العاده سال 2014 بهبودی را نشان می دهد. بودجه "چربی گربه" با هزینه بالا 31 ٪ از بازده خود را برای سرمایه گذاران هزینه می کند.

اثرات ناخواسته

ایالات متحده دارای حداکثر 1 ٪ است - یک کلاه - که مشاوران مالی و سایر کارگزاران صندوق می توانند برای توزیع وجوه مدیریت شده (بالای هزینه صندوق ها) هزینه کنند. اما از سال 2010 ، تنظیم کننده های ایالات متحده در نظر داشته اند که این محدودیت را بالا ببرد و به کارگزاران صندوق های متقابل اجازه می دهد تا به طور مستقیم مشتری خود را برای هزینه های واقعی که در تحقیق و توزیع محصولات صندوق انجام داده اند ، به طور مستقیم شارژ کنند.

این معکوس در اروپا است و انگلیس تهدید کرده است که برای محافظت از سرمایه گذاران در برابر شارژ درنده توسط کارگزاران و مشاوران مالی ، سرمایه های فروخته شده توسط مشاوران مالی را تحمیل می کند.

جری پاروادا ، استاد و رئیس دانشکده بانکی و دارایی در دانشکده بازرگانی UNSW ، در مورد تعیین حداکثر هزینه ها در یک مقاله تحقیقاتی که با Natalie OH و Kian Tan انجام می شود ، استدلال می کند: آیا باید هزینه کارگزاری غیرمستقیم را تحمل کرد؟درس از بازاریابی صندوق های متقابل و هزینه های توزیع.

"وجوه مدیریت شده از طریق اشخاص ثالث مانند مشاوران مالی در استرالیا فروخته می شود. آنها از محصولاتی که به مصرف کنندگان می فروشند ، از هزینه های خود پاداش می گیرند. "

وی گفت: "در کشورهای سراسر جهان هر از گاهی رسوایی در مورد فروش نادرست چنین محصولاتی به سرمایه گذاران ساده لوح که در پایان با سرمایه گذاری های ضعیف انجام می شوند ، وجود دارد. چگونه باید این مشوق ها بین کارگزاران صندوق و مدیران صندوق اداره شود؟یک گزینه این است که مقررات بیشتری داشته باشید ، حتی برای تحمیل کلاه به این هزینه ها.

ما به محصولات مالی پرداختیم. به نظر می رسد این یک روش جذاب برای محافظت از مصرف کنندگان ناآگاه است - تا زمانی که مشاوران مالی یا کارگزاران بتوانند هزینه های خود را تأمین کنند. اگر آنها نتوانند ، مشوق های آشکار وجود دارد که به روشهایی عمل کند که مصرف کنندگان را در دراز مدت ضرر کند ، مانند عدم شناسایی وجوه با کیفیت یا کاهش کوتاه با شلاق زدن به بهترین عملکردهای سال گذشته ، که همیشه یک چیز نیست. شاخص خوب بازده آینده به سرمایه گذاران. "

پاسخ اخیر دولت استرالیا به استعلام خدمات مالی - بهبود سیستم مالی استرالیا ، که مسئله مقررات محکم تر در مورد برچسب زدن و توزیع محصولات مالی را مطرح می کند - به نظر می رسد که کلاه های قیمت را رد می کند.

توصیه 22 می گوید: "این قدرت برای رفع مشکلات مربوط به قیمت گذاری محصولات مالی خرده فروشی در نظر گرفته نشده است ، جایی که ممکن است مصرف کنندگان بیشتر از آنچه انتظار می رفت برای یک محصول خاص بپردازند یا در جایی که تعداد زیادی از مصرف کنندگان ضرر اندکی داشته باشند."

از سال 2011 ، سازمان خدمات مالی انگلیس نیز در مورد مسئله "پیچیده" آنچه در مورد فروش نادرست محصولات مالی باید انجام شود ، متلاشی شده است ، اما در هزینه های مخفی قرار گرفته است: "این همچنین ابزاری بی پرده است که ممکن است تأثیرات ناخواسته ای بر این امر داشته باشدبازار ، کاهش نوآوری مطلوب یا منجر به افزایش قیمت ها به حد ما تعیین شده است. یا ، شرکت ها ممکن است با افزایش قیمت سایر محصولات ، درآمد از دست رفته را بازیابی کنند. "

اگر [مشاوران مالی یا کارگزاران] نتوانند [هزینه های آنها را پوشش دهند] ، انگیزه های آشکار برای عمل به روش هایی وجود دارد که در طولانی مدت مصرف کنندگان ضرر داشته باشند

- جری پاروادا

رویه

از نظر تئوری ، سرمایه گذاران برای مقایسه هزینه ها و بازده سرمایه گذاری ها باید در بین مشاوران و بودجه توصیه شده خود خرید کنند. در عمل ، چهار بانک بزرگ استرالیا مسلط می شوند و بیشتر سرمایه گذاران از عمق خود احساس می کنند تا یک انتخاب آگاهانه انجام دهند.

این بازار هدف از StockSpot است که هزینه های 0. 25 ٪ تا 0. 32 ٪ در خدمات سرمایه گذاری آنلاین خود را پرداخت می کند ، "ارائه یک سبد مدیریت حرفه ای از سرمایه گذاری های جهانی برای کسری از هزینه های پرداخت شده توسط مشاوران مالی سنتی و مدیران صندوق".

در گزارشی از هزینه های فوق العاده صندوق ها و عملکرد برای سال 2014 ، StockSpot نشان داد که چگونه سیستم عامل های مشاوره مالی بانک های بزرگ می توانند گواگر هزینه ای باشند.

این در تضاد دو کارگزار صندوق یا سیستم عامل است که همان محصول سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، اما Suncorp 0. 85 ٪ را برای صندوق سهام عدالت وفاداری استرالیا متهم کرد و صندوق سهام عدالت ANZ/OnePath Oneanswer استرالیا با هزینه بسیار 2. 85 ٪ درآمد. این 5/13 درصد بازده کمتر از 5 سال است.

هنوز مشخص است که آیا سرمایه گذاران از این مدل Robo-Advice برخورد بهتری می کنند ، جایی که الگوریتم های رایانه پروفایل سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری های مناسب برای هزینه های پایین تر پیوند می دهند ، که نوید می دهد کانال های توزیع صندوق سنتی مانند مشاوران مالی را مختل کند.

استراتژی آن از سرمایه گذاری های شاخص متنوع استفاده می کند و به جای انتخاب سهام فعال ، به تخصیص دارایی (از جمله طلا) متکی است. تاکنون این امر از طرف کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) به عنوان رقابت سالم تأیید شده است.

با این حال ، اگر مشاوران ربات برنامه ریزی شده رایانه به شکلی عمده وارد بازار شوند ، "نرخ حرکت" را برای مشاوران مالی سنتی ، پاروادا ، OH و تان هشدار می دهند که سرمایه گذاران بی اطلاع چنین مشاوران می توانند متحمل شوند.

تحقیقات آنها تأیید می کند که مداخلات سیاسی برای محدود کردن پرداخت های غیرمستقیم می تواند مشوق های کم نظیر مشاوران مالی مانند از بین بردن مشوق های خود برای یادگیری در مورد کیفیت محصولات مالی را تشدید کند و از این طریق کیفیت کلی مشاوره را کاهش می دهد.

تعقیب عملکرد

انتظار می رود هزینه های تحقیق در مورد محصولات صندوق با گذشت زمان افزایش یابد ، اما در عمل هزینه های مشاوران کاهش یافته است. با توجه به نمونه ایالات متحده ، کمیسیون های بازاریابی ، توزیع و تحقیقات از 4 ٪ در سال 1990 به حداکثر 1 ٪ در حال حاضر کاهش یافته است ، جایی که با تنظیم مقررات قرار دارد.

انتظار می رود که بدون کلاه ، وجوه به کارگزاران جبران خسارت بیشتری بپردازد ، متناسب با هزینه یادگیری در مورد کیفیت وجوهی که در بازار آنها وجود دارد. با این حال ، به دلیل کلاه ها ، پاروادا و همكارانش تأیید كرده اند كه مشوق های دلالان می توانند به جای مشاوره آگاهانه ، رفتار تعقیب عملکرد را ارتقا بخشند.

این مطالعه همچنین شواهدی را نشان می دهد که با دستیابی به حداکثر هزینه های تنظیم شده ، مدیران صندوق های متقابل و کارگزاران آنها در توانایی خود در هدایت سرمایه گذاران به بودجه نه چندان قابل مشاهده خود با محدودیت هایی روبرو هستند.

چنین وجوهی با هزینه های پایین تر و هزینه های بازاریابی فقط با افزایش عملکرد در محدوده عملکرد برتر ، شروع به جذب سرمایه گذاران می کند. علاوه بر این ، نویسندگان نشان می دهند که جریان خالص از وجوه با کمیسیون های مشاور بالاتر در دسته های با کارایی بالا وجود دارد ، و نشان می دهد که مشاوران حتی بدون در نظر گرفتن عملکرد صندوق گذشته ، به دنبال "خفه کننده" مشتری هستند ، احتمالاً برای تعقیب درآمدها.

پیامدهای سیاست این مقاله این است که تنظیم کننده ها باید از عواقب ناخواسته از تحمیل CAPS به کمیسیون مشاوران مالی بر روی وجوهی که می فروشند آگاه باشند.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:06