حساب های ارز خارجی: توضیح داده شده و مقایسه شده است

ساخت وبلاگ

حساب های ارزی می تواند ابزاری فوق العاده مفید یا سیاه چاله از هزینه ها و هزینه ها باشد. بنابراین ، آیا این چیزی است که تجارت شما به آن احتیاج دارد؟این راهنما اصول اولیه نحوه عملکرد حساب های ارزی را در بر می گیرد و بهترین (و بدترین) ویژگی ها را به نمایش می گذارد و چه زمانی مفید هستند.

Foreign Currency Bank Account

حساب های ارزی با حساب بانکی معاملاتی روزمره شما ارتباط زیادی دارد. می توانید از آنها برای دریافت پول یا پرداخت پول استفاده کنید.

بیشتر حساب ها دقیقاً مانند اکثر حساب های بانکی روزمره ، علاقه ناگوار را به خود جلب می کنند.

تفاوت بزرگ این است که این حساب به ارز دیگری مانند دلار آمریکا استوار است. آنها همچنین مشمول هزینه های بین المللی متعدد هستند - واقعیتی که باید قبل از باز کردن یک حساب در نظر بگیرید.

از کجا می توانم یک حساب ارز خارجی تهیه کنم؟

4 بانک بزرگ همه حساب های ارز خارجی را ارائه می دهند. شما می توانید در یک شعبه درخواست کنید ، اما احتمال وجود دارد که آنها شما را به بخش بانکی تجاری یا بخش بانکی شرکت ها ارجاع دهند. شما باید ابتدا یک حساب دلار محلی استرالیا را در اختیار داشته باشید ، بنابراین اگر نیاز به تنظیم یکی از آنها دارید ، چند روز اجازه دهید. Bank of Queensland ، HSBC و Citibank نیز حساب های ارزی خارجی ارائه می دهند.

متداول ترین ارزهای موجود

دلار آمریکا ، دلار یورو ، پوند انگلیس ، ین ژاپنی ، حساب های دلار نیوزیلند در هر بانک ارائه می شود. بیشتر بانکها در رایج ترین ارزهای بین المللی 10-15 حساب ارائه می دهند. بانک ملی استرالیا بهترین برد 20 ارز را دارد.

بهترین مزایا:

بسیاری از بهترین ویژگی ها مربوط به مشاغلی است که از خارج از کشور صادر می کنند یا دریافت می کنند. یک حساب ارز خارجی به شما امکان می دهد تا با ارز خارجی صورتحساب کنید ، که باعث می شود برخورد با مشتریان خارج از کشور بسیار ساده تر شود. همچنین به شما امکان می دهد ارز خارجی را در یک حساب محلی که کنترل می کنید نگه دارید.

یکی از بزرگترین مزایای این حساب ها ، جلوگیری از هزینه های تبدیل است. اگر مشاغل شما دلار آمریکا را به یک حساب دریافت می کند و می تواند از همان حساب برای پرداخت دلار آمریکا استفاده کند ، شما از تبدیل مجدد ارز به دلار استرالیا خودداری می کنید.

این یک مزیت بزرگ است و بسته به هزینه تبدیل شما ، می تواند شما را در هر جایی بین 1-10 ٪ نجات دهد. همچنین باعث می شود کمی دردسر را نیز در اختیار شما قرار دهد.

آخرین موردی که باید در نظر بگیرید خرید ارز قبل از زمان و قرار دادن آن در یک حساب ارز خارجی در صورت کاهش نرخ ارز است. در حالی که این راهی است که می توانید پس انداز کنید ، مهم است که درک کنید که جریان پول شما را به هم می پیوندد. آیا تجارت شما می تواند آن را حفظ کند؟همچنین روش های دیگری برای قفل کردن در نرخ ارز وجود دارد ، بدون اینکه یک حساب ارز خارجی باز شود (به تصویر زیر مراجعه کنید).

پایین دست؟

بیشترین توجه هزینه است. هزینه های بانکی در این حساب ها ، در مقایسه با یک حساب معامله محلی استرالیا ، زیاد است و بسته به اینکه از کدام بانک استفاده می کنید ، متفاوت است.

حساب های ارزی در مقایسه

هر بانکی که به آن نگاه کردیم لیست جداگانه ای از شرایط ، هزینه ها و ویژگی ها داشت. در اینجا برخی از مهمترین آنها وجود دارد:

حداقل الزامات موجودی - NAB ، Bank of Queensland و Citibank همه شرایط موجودی MIMIMUM را برای باز کردن یک حساب کاربری دارند ، بنابراین مطمئن شوید که برای باز کردن یک حساب پول کافی خواهید داشت.

بهره مرتب شده - تمام بانکهایی که ما با آنها مقایسه کردیم ، بسته به مانده حساب موجود در حساب شما ، نرخ بهره متفاوتی را به شما می پردازند.

هزینه های ماهانه - قطعاً قبل از باز کردن حساب ، هزینه ها را بررسی کنید. CBA ، Citibank و HSBC حساب ارز خارجی را بدون هزینه ماهانه ارائه می دهند. Westpac و NAB بسته به مانده حساب خود شارژ می شوند - بنابراین اگر به اندازه کافی در حساب کاربری خود را حفظ کنید ، ممکن است از هزینه خودداری کنید. بانک کوئینزلند هزینه ماهانه 25 دلار دارد.

قادر به واریز و برداشت پول نقد - این یک ویژگی عالی است که هر بانک ارائه نمی دهد. بانک مشترک المنافع تنها بانک استرالیا است که آن را ارائه می دهد ، در حالی که HSBC فقط آن را برای دلار آمریکا و هنگ کنگ ارائه می دهد.

دسترسی به اضافه برداشت ارز خارجی - هر بانکی این محصول را ارائه نمی دهد ، که تعجب آور است. تمام اضافه برداشت هایی که ما از CBA ، بانک ملی استرالیا و Westpac مقایسه کردیم ، دقیقاً مانند یک اضافه برداشت تجاری عادی ، در معرض مصوبات اعتباری قرار دارند.

حساب های چند ارز-2 بانک بین المللی که ما به آنها نگاه کردیم-HSBC و Citibank-هر دو حساب چند ارز ارائه می دهند. این به شما امکان می دهد چندین ارز داشته باشید که در یک حساب یک نگه داشته شده است. این یک محصول عالی است ، اما در صورت انتقال ارز از یک به دیگری ، هزینه ها و هزینه های تبدیل را بررسی کنید.

حساب های ارزی در مقایسه

data-lang=default data-override= data-merged=[] data-responsive-mode=0 data-from-history=0 >

نام کاربریWISE (قبلاً Transferwise)ANZCBAخندقغربالبذله گوHSBC Flexi SaverCitibank Global
حداقل تعادل$0آره$0آره$0$0$0$0
هزینه های ماهانهرایگان10 دلار (حساب مزیت کسب و کار) ؛22 دلار (حساب کاربری اضافی - بدون هزینه انتقال ، شرایط اعمال می شود)رایگان0 دلار (هزینه های انتقال اعمال می شود) یا 10 دلار (بدون هزینه انتقال)رایگانرایگانرایگان8 دلار (برای اعضای Citigold & Citipriority چشم پوشی کرد)
هزینه های دستگاه خودپرداز0 دلار هزینه دستگاه خودپرداز تا 200 پوند در هر ماه ؛2 ٪ بالاتر از 200 پوند (فقط انگلیس و اروپا)برداشت 5 دلار ؛3 ٪ هزینه ارز خارجیN/Aبرداشت 4 دلار ؛1 دلار پرس و جو تعادل ؛2 ٪ هزینه ارز خارجیN/AN/Aرایگانرایگان؛2. 5 ٪ برای تبدیل ارز
هزینه انتقال0 دلار برای بیشتر ارزها ؛AUD 1. 20 دلار هزینه ثابت انتقال همان ارز به بانک ؛0. 35 ٪ -2. 00 ٪ + 65p (متفاوت است) نقل و انتقالات ارزی به بانک18 تا 28 دلار (بسته به وضعیت فردی و روش معامله شما)17-30 دلار به بیرون ؛11-35 دلار به سمت داخل ؛0 دلار معاملات حساب CBA ؛هزینه های اضافی برای نقل و انتقالات ارزی10 دلار + هزینه تبدیل ارز خارجی به بیرون ؛30 دلار به بیرون ؛تا 35 دلار به سمت داخل ؛10-30 دلار نقل و انتقالات NABConnect ؛30 دلار یادداشت ارزی10 دلار + هزینه تبدیل ارز خارجی به بیرون ؛20 دلار به بیرون ؛12 دلار درونی ؛32 دلار به بیرون (شعبه/تلفن)20 دلار نقل و انتقالات آنلاین خارج ؛30 دلار به بیرون در شاخه ؛10 دلار درونی ؛هزینه های اضافی برای نقل و انتقالات ارزی2. 50 دلار برای بانکداری تلفنی ؛5 دلار برداشت و نقل و انتقالات شاخه ؛هزینه های تبدیل اضافی برای نقل و انتقالات ارزیهزینه های تبدیل اضافی برای نقل و انتقالات ارزی ؛Citi حاشیه بالایی در نرخ ارز آنها قرار می دهد
ارزهای موجودAED ، ARS ، AUD ، BGN ، PEN ، BRL ، CHF ، CLP ، CNY ، CZK ، DKK ، EUR ، GBP ، GEL ، GHS ، HKD ، HRK ، HUF ، CAD ، IDR ، ILS ، INR ، BDT ، JPy ، kes ،MAD ، MXN ، PKR ، NOK ، NZD ، PHP ، EGP ، NGN ، PLN ، RON ، SEK ، SGD ، THB ، TRY ، UAH ، USD ، ZAR ، LKR ، NPR ، RUB ، VNDUSD ، GBP ، EUR ، CAD ، CHF ، HKD ، JPY ، NZD ، SGDCAD ، CNY ، CZK ، DKK ، EUR ، GBP ، HKD ، HUF ، ILS ، JPY ، NZD ، NOK ، SGD ، ZAR ، SEK ، CHF ، THB ، AED ، USDCAD ، CNY ، DKK ، EUR ، FJD ، HKD ، JPY ، NZD ، NOK ، PHP ، WST ، SGD ، ZAR ، SEK ، CHF ، THB ، AED ، GBP ، USDUSD ، CNY ، GBP ، CAD ، DKK ، EUR ، HKD ، JPY ، NZD ، NOK ، SGD ، SEK ، CHF ، THB ، ZARUSD ، AUD ، EUR ، JPY ، NZD ، GBP ، ZARAUD ، CAD ، EUR ، HKD ، GBP ، USD ، JPY ، NZD ، SGD ، CNYAUD ، CAD ، EUR ، HKD ، JPY ، NZD ، SGD ، GBP ، CHF ، USD

هزینه و هزینه

متداول ترین هزینه هزینه نگه داشتن حساب ماهانه است ، اما ممکن است کسی باشد که باید مراقب آن باشد. بیشتر بانک ها هنگام ورود ارز و هنگام ارسال ارز ، شما را شارژ می کنند. برای شغلی که پرداخت و رسید زیادی به ارز خارجی دارد ، این هزینه می تواند به سرعت اضافه شود ، بنابراین مراقب باشید که کاملاً نظارت کنید.

اگر در حال خرید ارز برای ورود به حساب ارزی خود هستید ، حتماً نرخ ارز را بررسی کنید. این بسته به میزان می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

چه موقع از یک حساب ارز خارجی استفاده کنیم و چرا

اگر تجارت شما به تازگی شروع به ارسال پول به خارج از کشور کرده است ، یا در ارزهای دیگر پول دریافت می کند ، حساب های ارز خارجی ارزش دیدن آنها را دارد ، اما با توجه به هزینه های همراه با آن ، ممکن است مقرون به صرفه نباشد. هیچ شماره جادویی وجود ندارد که در آن مرحله مفید شوند ، اما اگر بیش از 500000 دلار به ارز دیگری دریافت می کنید ، شایان ذکر است.

حساب های ارزی در هنگام استفاده از آنها برای دریافت ارز از مشتریان و پرداخت همان ارز به تأمین کنندگان خود مؤثر است. در این حالت ، شما فقط باید برای دریافت و ارسال ارز ، به همراه هر هزینه ماهانه نگهداری حساب ، هزینه های بانکی را مورد توجه قرار دهید.

گزینه های دیگر شما

صادرکنندگان و صورتحساب به ارز خارجی

اگر هزینه اجرای حساب ارزش مزایا را داشته باشد ، وزن کنید. اگر سالانه کمتر از 500000 دلار دریافت می کنید ، یا به عنوان یک طرفه مبلغ پول خارجی را دریافت می کنید ، ممکن است بخواهید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید

1. صورتحساب به ارز خارجی ، اما مشتریان خود را به حساب دلار استرالیا خود بپردازید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که برخی از بانک ها برای دریافت ارز و نرخ ارز شیطانی به شما پرداخت می کنند.

2. صورتحساب به ارز خارجی و استفاده از یک ارائه دهنده ارز غیر بانکی مانند OFX یا WorldFirst برای تبدیل پول. این ممکن است بسیار ارزان تر از ارسال آن به حساب بانکی دلار استرالیا و آسانتر از باز کردن حساب ارز خارجی باشد.

3. از مشتریان خود بخواهید که به دلار استرالیا بپردازند. این یک گزینه آسان برای شما است ، اما توجه داشته باشید که می تواند مشتریان شما را آفساید کند. آنها ممکن است بخواهند مبلغ کمتری به شما بپردازند ، با توجه به اینکه اکنون مجبور به پرداخت ارز است که برای آنها خارجی است و آنها را در معرض خطر نرخ ارز قرار می دهد.

واردکنندگان یا خرید کالا از خارج از کشور

اگر نیاز به ارسال پول به خارج از کشور دارید ، اما رسید هایی را نیز به همان ارز دارید ، یک حساب ارز خارجی واقعاً مفید است. بسیاری از واردکنندگان که هیچ ارز وارد حساب نمی شوند فقط از آن برای خرید ارز استفاده می کنند وقتی احساس می کنند با نرخ خوبی است. آنها آن را در حساب نگه می دارند تا زمان پرداخت. این به طور موثری در نرخ ارز قفل می شود ، اما توجه به این نکته مهم است که با چند اشکال نیز همراه است.

خرید ارز و قرار دادن آن در یک حساب ارز خارجی جریان پول نقد دلار استرالیا را به شما پیوند می دهد. در حالی که ارز در حساب نشسته است ، معمولاً هیچ علاقه ای به شما نمی دهد و در اجرای مشاغل قابل استفاده نیست ، مگر اینکه دوباره آن را تبدیل کنید. همچنین ، اگر ارز را با آنچه فکر می کنید نرخ ارز خوب است خریداری می کنید و بالاتر می رود ، ممکن است با نرخ نامطلوب قفل شده باشید.

در این شرایط ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که از تجارت شما در برابر حرکات نرخ ارز محافظت می کند ، بدون اینکه جریان پول نقد خود را قفل کنید. با یک متخصص ارز صحبت کنید یا با یک متخصص ارز در بانک یا ارائه دهنده ارز خود تماس بگیرید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 19 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:38