بررسی قضایی در برابر محرومیت باد دریایی از حراج های انرژی CFD دولت ارائه شده است

ساخت وبلاگ

یک شرکت انرژی تجدید پذیر مستقل ، قانونی بودن را مبنی بر اینکه دولت انگلیس مکانیسم اصلی خود را برای حمایت از تولید برق کم کربن اداره می کند ، به چالش می کشد.

تجدید پذیر بانکها ، بخشی از املاک و املاک و مستغلات شمال شرقی گروه بانکها ، مراحل بررسی قضایی را علیه تبعیض فعلی دولت به نفع باد برون مرزی با هزینه باد دریایی و سایر فن آوری های انرژی تجدید پذیر در قراردادهای خود برای اختلافات (CFD) آغاز کرده است. بشر

این شرکت معتقد است که محرومیت از مزارع بادی کاملاً ساحلی از فرآیند CFD در برابر منافع عمومی است ، مانع از سود بردن مصرف کنندگان از قیمت های پایین تر انرژی می شود که ناشی از ورود آنهاست و از دیدگاه قانونی ، با اتحادیه اروپا مطابقت نداردیا قانون انگلیس

دولت انگلستان باد دریایی را از شرکت در حراج CFD در دور 2 در سال 2017 مستثنی کرد و همین رویکرد را برای حراج CFD دور 3 ، که در حال حاضر ادامه دارد ، اتخاذ کرده است.

ریچارد دانکلی ، مدیر عامل شرکت تجدید پذیر Banks ، می گوید: "در زمانی که دولت انگلستان گفته است که می خواهد اهداف دکربن سازی خود را تسریع کند ، برای اکثر مردم غیر منطقی به نظر می رسد که ، برای چهار سال گذشته ، خود را به طور قابل توجهی تضعیف کرده استاستقرار کمترین هزینه فناوری کربن کم در دسترس - باد ساحلی.

وی گفت: "ما سالهاست که این نظر را ابراز کرده ایم که ، به عنوان مقرون به صرفه ترین روش تولید برق کربن کم در دسترس ، مزارع بادی در ساحل رضایت باید در فرآیند حراج CFD گنجانده شود ، و ما با دولت انگلستان در حال بحث و گفتگو بوده ایماین موضوع برای چند ماه.

وی گفت: "تاکنون نشان داده است كه قصد دارد با سیاستی ادامه یابد كه منجر به دكاربونیزاسیون آهسته تر شود و رقابت را به گونه ای كاهش دهد كه منجر به صورتحساب برق بالاتر برای همه شود ، و بنابراین ما بسیار با اکراه مجبور شدیم این مرحله بعدی را برداریم.

وی گفت: "ما به سادگی می خواهیم یک زمین بازی در سطح بازی کنیم و معتقدیم که مزارع بادی در ساحل رضایت از نظر قانونی حق دارند در کلیه فرآیندهای حراج CFD شرکت کنند و فرصتی برای دسترسی به کمک های لازم برای ساخت سایت های رضایت یافته داشته باشیم.

وی گفت: "محرومیت از بخش دریایی کاملاً برخلاف روشی آزاد ، شفاف و غیر تبعیض آمیز است که انتظار می رود طرح CFD کار کند.

وی گفت: "اجازه دادن به همه فن آوری ها برای شرکت در حراج های CFD ، به صنایع بادی دریایی و برون مرزی اجازه می دهد تا شکوفا شوند ، میزان را افزایش دهند که انگلیس می تواند منبع تغذیه خود را از بین ببرد و به اهداف تغییر آب و هوا برسد و با کاهش قیمت برق و هم به طور مستقیم از مصرف کنندگان بهره مند شود."Levy Green" فعلی در قبض های مصرف کننده. "

موضع تجدید پذیر بانکها در مورد محرومیت باد ساحلی از فرآیند حراج CFD ، نظرات طیف گسترده ای از سازمان های دولتی و صنعت ، از جمله کمیته تغییرات آب و هوایی ، کمیسیون ملی زیرساخت ها ، دولت اسکاتلند ، انگلستان تجدید پذیر ، تجدیدپذیر اسکاتلند و اسکاتلند را تکرار می کند. گروه Aldersgate ، که شامل مصرف کنندگان انرژی و همچنین ژنراتور است.

تجدید پذیر Banks یکی از صاحب/اپراتورهای مستقل پیشرو در بخش باد ساحلی انگلیس است و در حال حاضر ده مزرعه بادی در اطراف اسکاتلند و شمال انگلیس با ظرفیت نصب شده 224 مگاوات اداره می کند.

این شرکت دارای دو مزارع بادی در ساحل در اسکاتلند با ظرفیت ترکیبی 150 مگاوات است که در حراج های اخیر CFD در دور 3 مجاز به رقابت نبودند.

ریچارد دانکلی ادامه می دهد: "در استراتژی رشد پاک خود ، دولت انگلستان اظهار داشت که سیاست آن در جهت کاهش انتشار کربن توسط دو اصل هدایت می شود - برای" تحقق تعهدات داخلی ما در کمترین هزینه خالص ممکن "و" به حداکثر رساندن مزایای اجتماعی و اقتصادیبرای انگلیس - و در واقع ، نخست وزیر جدید به انگلیس متعهد شده است که جهان را در کاهش انتشار کربن رهبری کند.

وی گفت: "با باد ساحلی که به عنوان مقرون به صرفه ترین روش تولید انرژی سبز شناخته شده است ، محرومیت آن از حراج های CFD در مواجهه با این اصول و وعده ها پرواز می کند.

وی گفت: "سیاست دولت انگلستان صریحاً پشتیبانی CFD را در اختیار باد برون مرزی قرار می دهد اما نه به باد دریایی ، موقعیتی که در حال حاضر در نظر دارد باید تحمل کند. این سیاست به ویژه تلاش دولت اسکاتلند را به سمت تشویق توسعه بیشتر پروژه های باد دریایی در اسکاتلند ناامید می کند.

"گروه بانکها شاید در استفاده از درآمدهای حاصل از عملیات استخراج ذغال سنگ برای هدایت تنوع موفقیت آمیز خود به بخش باد ساحلی در طی 15 سال گذشته بی نظیر باشند و از یک انتقال پایدار به اقتصاد کم کربن پشتیبانی می کنند ، اما پیشرفت سهم ما در جهت آندستیابی به این هدف با موضع دولت در مورد باد ساحلی متوقف شده است.

وی گفت: "این چالش حقوقی بسیار آخرین راه حل است و ما امیدواریم که در اسرع وقت حل شود ، اما ما کاملاً معتقدیم که تغییرات لازم برای اطمینان از تعهدات قانونی خود و پایان دادن به تعصبات بی نیاز در روند CFD است. در برابر مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین شکل تولید انرژی تجدید پذیر. "

ما سالهاست که این نظر را به طور مداوم بیان کرده ایم که ، به عنوان مقرون به صرفه ترین روش تولید برق کربن کم ، مزارع بادی در ساحل رضایت بخش باید در فرایند حراج CFD گنجانده شوند

آیا می خواهید در مورد هر یک از طرح های ما با ما صحبت کنید؟اکنون با شماره تلفن 0191 378 6100 یا با ایمیل بازخورد [email protected]. co. uk < pan> "این چالش حقوقی بسیار آخرین راه حل است و امیدواریم که در اسرع وقت حل شود ، اما ما قاطعانه معتقدیم که تغییرات لازم استاطمینان حاصل کنید که دولت انگلستان از تعهدات قانونی خود پیروی می کند و به تعصبات بی نیاز در فرآیند CFD در برابر مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین شکل تولید انرژی تجدید پذیر پایان می دهد. "

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 24 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:54