آکادمی ETFسرمایه گذاری پول

ساخت وبلاگ

آیا علاقه مند به رشد پس انداز خود هستید؟نرخ بهره پایین است و واریز پول در یک بانک شما را دور نمی کند. مطمئناً هیچ راه بهتری برای جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاری پول در مدت زمان طولانی وجود ندارد. با این حال ، برای به دست آوردن بهترین بازده برای خطرات مورد نیاز شما برای سرمایه گذاری عاقلانه. آکادمی Vaneck ETF یک آغازگر برای سرمایه گذاران مشتاق است و مفاهیم و شرایط کلیدی مربوط به سرمایه گذاری را تجزیه می کند.

چگونه می توان پول سرمایه گذاری کرد؟

وقتی صحبت از راهنمایی های اولیه برای مبتدیان سرمایه گذاری می شود ، سه قانون طلایی عبارتند از:

ما در مورد هر یک از این قوانین در صفحات آکادمی بحث می کنیم.

سرمایه گذاری پول به چه معنی است؟

سرمایه گذاری پول به معنای تخصیص سرمایه به یک شرکت یا دولت برای سودآوری یا کسب درآمد است. مردم بیشتر در اوراق بهادار مانند سهام یا اوراق قرضه سرمایه گذاری می کنند. آنها به طور فزاینده ای نیز از طریق صندوق های مبادله ای مبادله (ETF) سرمایه گذاری می کنند. یک روند فزاینده برای سرمایه گذاری پول به شکلی وجود دارد که نه تنها به بازده مالی دست یابند ، بلکه منافع زیست محیطی یا اجتماعی را نیز انجام می دهد.

سرمایه گذاران دیگر یک گروه ممتاز نیستند

کلیشه رایج این است که فقط مرفه ترین در بین ما می تواند سرمایه گذاری کند ، اما در واقعیت ، زیرا موانع سرمایه گذاری در حال فروپاشی است ، سرمایه گذاری پول برای همه در دسترس تر می شود. امروزه هزینه داشتن حساب کارگزاری حداقل است و هزینه های معامله نیز همینطور است. این انتخاب محدود به سهام یا اوراق قرضه نیست: ETF ها امکان سرمایه گذاری پول در یک سبد سرمایه گذاری متنوع را فقط برای چند ده پوند امکان پذیر می کنند.

چرا سرمایه گذاری پول؟

به خوبی اثبات شده است که سرمایه گذاری پول می تواند با گذشت زمان تجمع سرمایه قابل توجهی را برای یک سرمایه گذار بیمار ایجاد کند. آنچه به عنوان "بهره مرکب" شناخته می شود می تواند سال به سال بازگردد - اگر سرمایه گذاری اولیه 1000 یورو در یک سال 20 ٪ بازده داشته باشد ، ارزش 1200 یورو خواهد بود. اما اگر سرمایه گذاری شما دوباره 20 ٪ در موارد زیر داشته باشدسال ، سرمایه شما به 1400 یورو رشد نمی کند ، بلکه به 1440 یورو تبدیل نمی شود. چرا؟از آنجا که سود 200 یورو سال گذشته نیز بازده ایجاد می کند. نه فقط سرمایه گذاری اولیه. در طی دوره های طولانی تر ، سرمایه گذاران فردی می توانند سرمایه قابل توجهی را در این روش جمع کنند ، بنابراین مهم است که سرمایه گذاری را در اوایل زندگی آغاز کنید.

سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری باید خطرات ، یعنی خطر از دست دادن سرمایه را در نظر بگیرند.

 

سرمایه گذاری پول

 

سرمایه گذاری پول سه گزینه را ارائه می دهد

بازارهای مالی به طور سنتی سه نوع ابزار را برای سرمایه گذاری پول ارائه می دهند: سهام (1) ، اوراق قرضه (2) و پس انداز بانکی (3). از نظر تاریخی ، سهام بیشترین بازده را ارائه می دهد ، اما آنها نیز خطرناک تر بوده اند. هنگامی که بازارهای مالی تصحیح می کنند ، سهام می تواند ارزش قابل توجهی را از دست بدهد. حساب های بانکی پایدارتر است ، اما با نرخ بهره نزدیک به صفر ، اینها به سختی بازده یا حتی هزینه بیشتری را نسبت به بازگشت هزینه می کنند. در برخی شرایط ، بانک ها می توانند شکست بخورند و منجر به خسارات قابل توجهی برای پس اندازان شوند. از نظر تاریخی ، اوراق قرضه بین سهام و سپرده های بانکی از نظر بازده و ریسک قرار می گیرد. با توجه به قوانین اساسی سرمایه گذاری ، این گزینه ها نشان دهنده تجارت بین ریسک و بازده است. برای دستیابی به بازده بالاتر ، معمولاً باید سطح بالاتری از ریسک را بپذیرد و برعکس.

یادگیری سرمایه گذاری

کتابهای زیادی در مورد یادگیری برای سرمایه گذاری وجود دارد - اما هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد. سرمایه گذاری را به آرامی شروع کنید و با گذشت زمان ، ماهرتر و با تجربه تر خواهید شد. دوره آکادمی ETF ما را ادامه دهید تا اطلاعات بیشتری در مورد سرمایه گذاری کسب کنید.

ناوبری آکادمی ETF

افشای مهم

فقط برای اهداف اطلاعاتی و تبلیغاتی.

این اطلاعات از GMBH ونک (اروپا) سرچشمه گرفته است که توسط شرکت مدیریت Vaneck Asset Management B. V. به عنوان توزیع کننده محصولات Vaneck در اروپا منصوب شده است ، تحت قانون هلندی گنجانیده شده و در سازمان هلندی برای بازارهای مالی (AFM) ثبت شده است. Vaneck (اروپا) GMBH با آدرس ثبت شده در خیابان Kreuznacher. 30 ، 60486 فرانکفورت ، آلمان ، ارائه دهنده خدمات مالی است که توسط سازمان نظارت مالی فدرال در آلمان (BAFIN) تنظیم شده است. این اطلاعات فقط برای ارائه اطلاعات عمومی و اولیه به سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری ، حقوقی یا مالیاتی تفسیر نمی شود. Vaneck (اروپا) GMBH و شرکت های وابسته و وابسته آن (در کنار هم "Vaneck") هیچ مسئولیتی در مورد هرگونه سرمایه گذاری ، واگذاری یا تصمیم گیری در مورد سرمایه گذار بر اساس این اطلاعات بر عهده ندارند. نظرات و عقاید بیان شده درباره نویسنده (ها) است اما لزوماً درباره ونک نیست. نظرات از تاریخ انتشار فعلی است و با شرایط بازار قابل تغییر است. برخی از اظهارات موجود در اینجا ممکن است پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر بیانیه های آینده نگر را تشکیل دهند که نتایج واقعی را منعکس نمی کند. اعتقاد بر این است که اطلاعات ارائه شده توسط منابع شخص ثالث قابل اعتماد هستند و به طور مستقل برای صحت یا کامل بودن تأیید نشده اند و نمی توان آن را تضمین کرد. کلیه شاخص های ذکر شده اقدامات بخش های مشترک بازار و عملکرد است. سرمایه گذاری مستقیم در یک فهرست امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری در یک صندوق ، دفترچه فروش و اطلاعات کلیدی سرمایه گذار را بخوانند. این موارد به زبان انگلیسی و KIID ها به زبان های خاص دیگر در دسترس است و به صورت قابل اجرا می توانید به صورت رایگان در www.vaneck.com ، از شرکت مدیریت یا از جزئیات نماینده اطلاعات محلی که در وب سایت یافت می شود ، به صورت رایگان بدست آورید.

تمام اطلاعات عملکرد تاریخی است و هیچ تضمینی برای نتایج آینده ندارد. سرمایه گذاری در معرض خطر است ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی. شما باید قبل از سرمایه گذاری دفترچه و KIID را بخوانید.

هیچ بخشی از این ماده به هر شکلی ممکن است تکثیر شود ، یا در هر انتشار دیگری ، بدون اجازه کتبی ونک ، به آنها اشاره شود.

© Vaneck (اروپا) GmbH / Vaneck Asset Management B. V.

اطلاعیه دسترسی به وب: ونک متعهد است تا از دسترسی به وب سایت خود برای سرمایه گذاران و سرمایه گذاران بالقوه ، از جمله افراد معلول اطمینان حاصل کند. اگر در دسترسی به هر ویژگی یا عملکردی در وب سایت Vaneck مشکل دارید ، لطفاً برای کمک به ما در [email protected] ایمیل بفرستید.

© 2022 Vaneck ® ، Vaneck Access به فرصت ها ® و طراحی vaneck ® استایلیزه علائم تجاری Van Eck Associates Corp.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:46