تعریف نوسان کارآمد بیس بال

ساخت وبلاگ

ارزش یک بازیکن موقعیت بیش از هر مهارت دیگری با توانایی آنها در برخورد تعیین می شود ، زیرا این امر به پیروزی بسیار کمک می کند. دو تا از پنج ابزار یک بازیکن می تواند در مرکز تولید - قدرت و تماس باشد.

سالهاست که به مربیان ضربه در بحثی که بازیکنان نمایانگر کارآمدترین نوسان هستند ، با استفاده از برچسب هایی مانند "خطی" یا "چرخشی" برای توضیح رویکرد نوسان ، قفل شده اند. در مقیاس از ضربه های تماسی مانند تونی گوین و ایچیرو ، به ضربه های قدرت خالص مانند کریس دیویس و آدام دون ، یک میانه از ضربه های متعادل مانند مایک قزل آلا و باری اوراق قرضه که به ظاهر نمایانگر رویکرد نوسان ایده آل ما هستند ، قرار دارد.

با این حال ، فقط اخیراً این فناوری به ما اجازه داده است تا نوسان کامل را ردیابی کنیم تا درک واضح تری از آنچه که بهترین نوسان بیس بال را تشکیل می دهد ، داشته باشیم.

Sabermetrics روش های جدیدی برای ارزیابی هیت ها و درک تولید تهاجمی کارآمد ایجاد کرده است ، در حالی که فناوری های مدرن (Trackman ، HitTrax ، ZEPP ، SportsVision و غیره) سرانجام ما را قادر به تجزیه و تحلیل و تعریف واقعی نوسان کارآمد کرده اند. این به ما کمک کرده است تا به برخی از سؤالات متداول پیرامون نوسان بیس بال پاسخ دهیم:

  • آیا ما روی چرخش یا پایین توپ تمرکز می کنیم؟
  • آیا در حالی که اجازه می دهیم دستان خود را غیرفعال کند ، بیشتر در مسیر دستی برای برقراری تماس یا گشتاور با بدن پایین تمرکز می کنیم؟
  • چه ضربه های حرفه ای را باید تقلید کنیم؟
  • کدام بازدید بیشترین ارزش را دارد و مقدار دقیق هر ضربه چیست؟
  • سرعت و زاویه نوسان من باید چه چیزی باشد تا توپ را به طور مداوم بیشتر کند و احتمال دریافت ارزشمندترین انواع بازدیدها را افزایش دهد؟

فیزیک: چه زاویه هایی نوسان بیس بال بهینه را ایجاد می کنند؟

بیایید با یک تصویر ساده شروع کنیم ...

ما یک پارچ و یک ضربه گیر هر دو 6 60 داریم. پارچ روی تپه است ، به این معنی که او اکنون 10 اینچ بلندتر از ضربه در بالای تپه و تقریباً 5 اینچ در هنگام فرود است. او به احتمال زیاد در حال پرتاب بیش از حد است (99 ٪ از کل پارچ ها انجام می دهند) ، بنابراین با استفاده از یک دهانه بال تخمین زده می شود ، اکنون توپ 5 اینچ به علاوه 85 ٪ از بال بال 1 پارچ قد بلندتر از ضربه گیر در هنگام انتشار است.

به محض اینکه پارچ اجازه توپ را داد ، توپ به دلیل مقاومت در برابر باد به طور مداوم در حال کند شدن است. اگر پارچ ما از زمین بالاتر به یک هدف پایین پرتاب می شود و توپ به طور مداوم کاهش می یابد ، می دانیم که توپ همیشه در حال پایین آمدن است ، حتی با سرعت 100 مایل در ساعت با نرخ چرخش فوق العاده بالا. در حقیقت ، مستند ، "Fastball" این نکته را برای این ایده ایجاد می کند که حتی سریعترین فستولها نیز افزایش نمی یابد ، بنابراین ما به راحتی می توانیم بگوییم که توپ بدون توجه به زمین حرکت می کند.

برای اینکه به طور مداوم دو شیء دور را مربع کنید ، سطح یک خفاش و یک توپ ، با توجه به مسیر رو به پایین توپ ، یک ضربه گیر باید حتی یا کمی از طریق تماس نوسان کند.

دکتر آلن ناتان از دانشگاه ایلینویز در مقاله خود در Hardball Times ، "بهینه سازی نوسان ، قسمت Deux: ادای احترام به Teddy Ballgame" ، به یک مطالعه با استفاده از داده های Statcast اشاره می کند ، که در آن میانگین پایه به عنوان یک پایه نشان داده شده است. عملکرد سرعت خروج و زاویه پرتاب.

دو منطقه با میانگین بالای پایه در درجه اول قرمز هستند. یکی نوار باریک است که از 110 مایل در ساعت/10 0 تا امتداد دارد~66 MPH/30 0. قسمت بالای خروجی این نوار نشان دهنده درایوهای خط سخت با زوایای پرتاب کوچک است و منجر به میانگین پایه بالایی می شود. برای خمیر ، این نوع بازدیدها بسیار مطلوب است. منطقه دوم مهم با سرعت خروج بالا و زوایای پرتاب در محدوده 20 0-35 0 رخ می دهد. اینها تا حد زیادی بازدیدهای خارج از پایه هستند ، در درجه اول اجرای خانه.

علاوه بر این ، دکتر ناتان به عنوان تابعی از زاویه حمله و جبران جفت شده با احتمال اجرای خانه ، به BABIP (میانگین پایه در خانه با اجرای خانه) نگاه کرد.

برای BABIP ، نوار قرمز/نارنجی منجر به میانگین پایه بیشتر از حدود 0. 75 می شود و مطابق با پرتاب زاویه ها در محدوده 9 0-17 0 است. پارامترهای بهینه نوسان برای BABIP بالا به ترتیب 10 0 و 0. 5 اینچ برای زاویه حمله و جبران ، مربوط به سرعت خروج 100 مایل در ساعت و زاویه پرتاب 12 0 است. از طرف دیگر ، اجرای خانه به زاویه حمله بزرگتر و جبران بزرگتر نیاز دارد ، بهینه بودن 24 0 و 1. 05 اینچ ، به ترتیب ، مربوط به سرعت خروج 101 مایل در ساعت و زاویه پرتاب 29 0-30 0 است.

به زبان ساده ، یک بازیکن حرفه ای می تواند با ضربه زدن به توپ خیلی سخت بین infield و خارج از زمین یا با ضربه زدن به اندازه کافی سخت در قسمت های خارج از خط در شکاف ها یا غرفه ها ، یک ضربه پایه را بدست آورد. ما می دانیم که اینها بهترین راه برای رسیدن به پایه هستند ، اما برای اولین بار درک قابل اندازه گیری از آنچه باعث می شود خفاش هیتتر در موقعیتی باشد برای تولید این نوع بازدیدها فراهم شده است.

سوال بعدی این است: آیا داده های نقشه گرما دکتر ناتان با داده های نوسان بازیکنانی که از نظر آماری به عنوان بهترین ضربه های بیس بال برچسب می زنند مطابقت دارد؟

بر اساس این نمودارها ، ما انتظار داریم بهترین بازیکنان تهاجمی به طور مداوم در محدوده زاویه ها و سرعت های خروج مربوط به بازدیدهای پایه اضافی برای تولید بالاتر و BABIP بالاتر عمل کنند ، بنابراین زاویه های 9 0-30 0 را با سرعت خروجی پرتاب کنید. از 100 مایل در ساعت

آمار: چگونه هیت ها را ارزیابی می کنیم و چه کسی بیشترین ارزش را برای ما دارد؟

با تشکر از Sabermetrics ، تعریف آماری از یک ضربه گیر "کارآمد" با اختصاص وزن خطی به حداکثر رساندن تولید در ارتباط بوده یا مقادیر را به انواع مختلف بازدیده می دهد.

از آنجا که حداکثر اجرای هدف نهایی است ، هیت هیت از نظر آماری در جایی بین قدرت خالص (بسیاری از هومرون ها با اعتصاب زیاد) و تماس خالص (اعتصاب بسیار کمی ، اما ضرب و شتم زیاد) قرار می گیرد.

میانگین وزن (WOBA) "استاندارد طلا" فعلی است که با استفاده از آن ما اکنون تولید توهین آمیز بازیکن را اندازه گیری می کنیم ، زیرا مقادیر تولید واقعی اجرا را به انواع بازدیدهای پایه اختصاص می دهد. آن را به عنوان نسخه بسیار دقیق درصد slugging فکر کنید. از آنجا که Major League Baseball از نظر آماری نوسانات "کارآمد" را به عنوان موردی که بالقوه ترین تولید را ارائه می دهد ، تعریف می کند ، Woba به عنوان خط پایان ما برای رویکرد نوسان "کارآمد" عمل می کند. WOBA به این تعریف شده است:

WOBA = [(0. 69 × UBB) + (0. 72 × HBP) + (1b 0. 89 × 1b) + (1. 27 × 2b) + (3B 1. 62 × 3B) + (2. 10 × HR)]]

/ (AB + BB - IBB + SF + HBP)

برای ساده سازی ، اجازه دهید نمونه بازیکنان خود را به کسانی که در هر سه فصل گذشته در رده های برتر WOBA به پایان رسیدند ، محدود کنیم. ما می توانیم به دنبال سازگاری در مکانیک و داده های نوسان این بازیکنان باشیم تا داده ها را در تجزیه و تحلیل دکتر ناتان تأیید کنیم.

تنها بازیکنانی که در سه فصل گذشته (2014-2016) در Woba برتر حضور داشتند ، دیوید اورتیز ، مایک قزل آلا ، میگوئل کابرا ، آنتونی ریززو ، نلسون کروز و ادوین انکانسیون هستند. بنابراین ، این هیت ها در سه فصل گذشته برخی از تولید کنندگان تهاجمی MLB را با ارزش بالا نشان می دهند.

در طول فصل ، میانگین زاویه های پرتاب هر یک از این بازیکنان بین 10 تا 15 0 مطابق با STATCAST متغیر است. مخرج مشترک با این هیت های با ارزش بالا این است که آنها بیس بال را بالا می برند.

ما اکنون از نظر آماری نوسانات کارآمد را به عنوان بالاترین تولید WOBA تعریف کرده ایم و از نظر فیزیکی نوسان کارآمد را به عنوان زاویه های پرتاب 9 0 تا 30 0 با سرعت خروجی 100 مایل در ساعت نشان داده ایم. آخرین قطعه از پازل تعریف مکانیک و رویکردهایی است که این نتایج قابل اندازه گیری را تولید می کند.

مکانیک: چگونه می توانیم مانند بهترین هیت ها تغییر کنیم؟

با استفاده از ویدیوی پر سرعت برای دیدن هیت های با ارزش بالا (بازیکنانی که دارای بالاترین WOBA هستند) ، می توانیم مشترکات موجود در مکانیک نوسان آنها را مشاهده کنیم.

با دیدن اینکه این مکانیک ها با هم همپوشانی دارند ، می توانیم هدف قرار دادن مطلق در مقابل سبک فردی را تعیین کنیم. در زیر تصویری از چنین مکانیک هایی در میان هیت های برتر امروز آورده شده است. این یک نقشه راه بصری برای آموزش نوسان "کارآمد" است که قبلاً تعریف شده است. به سبکهای فردی مجاز در ابتدا و انتهای نوسانات توجه کنید ، اما مطلقی که باید توسط همه ضربه های بین مراحل 3-7 انجام شود. توجه داشته باشید که هر ضربه گیر برتر از پاها/باسن خود برای ایجاد گشتاور از پایین به بالا استفاده می کند ، اجازه می دهد تا دستان خود را آرام و منفعل کند ، و حتی یا کمی بالا می رود تا با هواپیمای ورودی ورودی مطابقت داشته باشد و توپ را برای حداکثر تولید بالقوه در هوا قرار دهدبشر

امتیاز کلیدی

ما می خواهیم مانند بهترین ضربه های MLB نوسان و اجرا کنیم. ما "بهترین" را به عنوان بالاترین تولید تهاجمی یا پتانسیل تولید بالاترین عملکردی که توسط Stat Woba نشان داده شده است تعریف می کنیم. بهترین ضربه های بیس بال تعریف شده در مکانیک نوسان خود با هم همپوشانی دارند و شبیه نوسانات مانند مایک Trout ، Miguel Cabrera ، Anthony Rizzo ، Nelson Cruz و Edwin Encaacion هستند.

رویکردهای نوسان این ضربه ها بسیاری از نکات مشترک را به اشتراک می گذارند:

  • از پا/باسن برای ایجاد گشتاور از پایین به بالا با دستهای آرام و منفعل استفاده کنید.
  • نوسان حتی یا کمی برای مطابقت با هواپیمای زمین ورودی.
  • توپ را برای حداکثر موفقیت تولید بالقوه در هوا قرار دهید.

این مکانیک های نوسان ، زاویه های نوسان ایده آل ما را از برخورد شبیه به BAT/BALL ، داده های نقشه گرما و داده های Stat-Cast برای تأیید این مکانیک نوسان نشان می دهند که نوسان کارآمد بیس بال را نشان می دهد-نوسان با بالاترین پتانسیل تولید.

در پایان ، اگر می خواهیم مانند بهترین ضربه های MLB اجرا کنیم ، باید آموزش دهیم تا از پاها/باسن خود استفاده کنیم تا گشتاور پایین به بالا را با دست های آرام و منفعل ایجاد کنیم ، حتی یا کمی بالا برویم تا با هواپیمای ورودی ورودی مطابقت داشته باشد و آن را قرار دهیمتوپ در هوا برای حداکثر موفقیت در تولید بالقوه.

برانتلی فریمن

Atlet Sports یک مرکز تمرینی ورزشی با کارایی بالا در Dallas/Fort Worth Metroplex است. ما برنامه های آموزشی مبتنی بر شواهد را ارائه می دهیم که به ورزش ، سن و آموزش شخصی یک ورزشکار ارائه می شود تا آنها را در عملکرد ورزشی خود قوی تر ، سریعتر و انفجاری تر کند.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:19