امکان سرمایه گذاری تدریجی

ساخت وبلاگ

محصولات

قابلیت های کلاس دارایی

رویکرد سرمایه گذاری

برنامه ریزی دانشکده

سهم تعریف شده

بینش بازار

بینش نمونه کارها

بینش بازنشستگی

ساخت نمونه کارها

سهم تعریف شده

وب سایت مدیریت مدیریت دارایی J. P. Morgan و/یا شرایط تلفن همراه ، سیاست های حریم خصوصی و امنیتی برای سایت یا برنامه مورد نظر برای بازدید شما اعمال نمی شود. لطفاً شرایط ، حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آن را مرور کنید تا ببینید که چگونه آنها برای شما اعمال می شود. J. P. Morgan Asset Management مسئولیت (و ارائه نمی دهد) هیچ گونه محصول ، خدمات یا محتوا در این سایت یا برنامه شخص ثالث را ارائه نمی دهد ، به جز محصولات و خدماتی که صریحاً نام مدیریت دارایی J. P. Morgan را حمل می کنند.

چشم انداز سرمایه گذاری سال پیش: ESG

پیشرفت افزایشی در یک انتقال تدریجی

پیشانی های پیشانی در سال 2022 برای سرمایه گذاری ESG تحقق یافت. جنگ در اوکراین باعث افزایش قیمت انرژی و افزایش سهام انرژی شد ، در حالی که هزینه های دفاعی برای تلاش های جنگ بسیار مهم شد و یک چالش فلسفی برای سرمایه گذاری ESG ایجاد کرد. با این حال ، این پرونده برای انتقال انرژی در طولانی مدت تقویت شده است تا وابستگی های ژئوپلیتیکی تنش را کاهش دهد ، و سیاست گذاران بر این اساس عمل می کردند.

ایالات متحده بزرگترین تعهد فدرال خود را به آب و هوا در تاریخ در قانون کاهش تورم انجام داد و 369 میلیارد دلار هزینه برای اعتبار مالیاتی برای انرژی پاک و وسایل نقلیه برقی و سرمایه گذاری هدفمند به سمت فناوری انرژی پاک و پروژه ها را هدف قرار داد. این ایالات متحده را در مسیر کاهش میزان انتشار کربن تا سال 2030 در مقایسه با 30 ٪ بدون آن قرار می دهد. همراه با لایحه زیرساخت سال گذشته ، این می تواند فرصت های بسیاری را در مناطقی مانند باتری ها ، ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه برقی ، شبکه های هوشمند ، راندمان انرژی و تولید تمیز ایجاد کند. سرمایه گذاری و مشوق های عمومی می تواند موانع ورود به بخش خصوصی را کاهش داده و نوآوری را تحریک کند.

با نگاهی به آینده ، اگرچه سرمایه گذاری پایدار عمیقاً سیاسی شده است ، اما فرصت هایی برای مدیریت ریسک و رشد برای همه سرمایه گذاران - صرف نظر از سیاست آنها - فراهم می کند. از داده های زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی می توان به عنوان ورودی های اضافی در فرآیند مدیریت ریسک استفاده کرد و برای بیان طیف وسیعی از دیدگاه ها بسیار قابل تنظیم است. در حالی که مناطقی مانند تجارت الکترونیکی ، جریان و رسانه های اجتماعی ستون های فناوری هستند ، این مناطق ممکن است نتوانند رشد گذشته را در آینده تکرار کنند. در عوض ، سرمایه گذاران باید فرصت های جدیدی را برای نوآوری کشف کنند. برخی از این موارد ممکن است با پایداری ، مانند انرژی تجدید پذیر ، فناوری سبز ، امنیت سایبری و دموکراتیک کردن مراقبت های بهداشتی و پزشکی ، در هم باشد. افق زمانی طولانی است ، اما در سالهای آینده ، سر و صداهای نزدیک ESG باید جای خود را به فرصت های سرمایه گذاری بلند مدت بدهد.

انتظار می رود انتشار کربن ایالات متحده به دلیل قانون کاهش تورم تا سال 2030 بیشتر شود

٪ ، تغییر از سطح 2005

U.S. emissions 2030 expected rate compared to 2005.

منبع: گروه Rhodium ، J. P. Morgan Asset Management. سناریوهای بالا ، مرکزی و کم انتشار نشان دهنده عدم اطمینان در مورد قیمت سوخت های فسیلی آینده ، رشد اقتصادی و هزینه های فناوری پاک است. عملکرد گذشته یک شاخص قابل اعتماد از نتایج فعلی و آینده نیست. داده ها از 5 دسامبر 2022.

Opens LinkedIn site in new window

این وب سایت یک ارتباط عمومی است که فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود. این طبیعت آموزشی است و به گونه ای طراحی نشده است که توصیه ای برای هر محصول سرمایه گذاری خاص ، استراتژی ، ویژگی برنامه یا اهداف دیگر باشد. با دریافت این ارتباط با هدف مورد نظر توضیح داده شده در بالا موافق هستید. هر نمونه ای که در این ماده استفاده می شود ، فقط برای اهداف تصویرگری عمومی ، فرضی و فقط برای اهداف است. هیچ یک از مدیریت دارایی J. P. مورگان ، شرکت های وابسته یا نمایندگان آن پیشنهاد نمی کنند که گیرنده یا هر شخص دیگری یک دوره خاص عمل یا هرگونه اقدامی را انجام دهد. ارتباطات مانند این بی طرف نیستند و در رابطه با تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات ارائه می شوند. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا مالی ، یک سرمایه گذار باید به دنبال مشاوره شخصی از متخصصان مالی ، حقوقی ، مالیاتی و سایر متخصصان باشد که تمام حقایق و شرایط خاص وضعیت خود یک سرمایه گذار را در نظر می گیرد.

نظرات و بیانیه های روند بازار مالی که مبتنی بر شرایط فعلی بازار است ، قضاوت ما را تشکیل می دهد و بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر قرار می گیرد. ما معتقدیم که اطلاعات ارائه شده در اینجا قابل اعتماد است اما نباید فرض شود که دقیق یا کامل باشد. دیدگاه ها و استراتژی های شرح داده شده ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد.

اطلاعات مربوط به صندوق های متقابل/ETF: سرمایه گذاران باید اهداف و خطرات سرمایه گذاری و همچنین هزینه ها و هزینه های یک صندوق متقابل یا ETF را قبل از سرمایه گذاری در نظر بگیرند. خلاصه و دفترچه های کامل حاوی این و سایر اطلاعات در مورد صندوق متقابل یا ETF است و باید قبل از سرمایه گذاری با دقت خوانده شود. برای به دست آوردن دفترچه برای صندوق های متقابل: با شماره 1-800-480-4111 با JPMorgan Distribution Services ، Inc. تماس بگیرید یا آن را از این سایت بارگیری کنید. صندوق های معامله شده ارز: با شماره 1-844-4JPM-ETF تماس بگیرید یا آن را از این سایت بارگیری کنید.

J. P. Morgan Funds و J. P. Morgan ETF توسط JPMorgan Distribution Services ، Inc. توزیع می شود ، که وابسته به شرکت های JPMorgan Chase & Co. شرکت های JPMorgan Chase & Co. است. JPMorgan Distribution Services ، Inc. عضو BrokerCheck Finra Finra است

اطلاعات مربوط به صندوق های جمع آوری شده: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق های اعتماد بازنشستگی Commingled از JPMorgan Chase Bank ، N. A. ، لطفاً با نماینده مدیریت دارایی J. P. Morgan خود تماس بگیرید.

صندوق های اعتماد بازنشستگی Commingled از JPMorgan Chase Bank N. A. صندوق های اعتماد جمعی است که توسط JPMorgan Chase Bank ، N. A با بیانیه اعتماد تأسیس و نگهداری می شود. وجوه لازم نیست که دفترچه راهنما یا بیانیه ثبت نام را به SEC ارائه دهند و بر این اساس ، هیچ یک در دسترس نیست. این وجوه فقط برای برخی از برنامه های بازنشستگی واجد شرایط و برنامه های دولتی در دسترس است و به عموم مردم ارائه نمی شود. واحدهای وجوه سپرده بانکی نیستند و توسط هیچ بانکی ، نهاد دولتی ، FDIC یا هر نوع بیمه سپرده بیمه یا تضمین نمی شوند. قبل از سرمایه گذاری باید اهداف سرمایه گذاری ، ریسک ، هزینه و هزینه صندوق را با دقت در نظر بگیرید.

اطلاعات برای همه کاربران سایت: J. P. Morgan Asset Management نام تجاری تجارت مدیریت دارایی JPMorgan Chase & Co. و شرکت های وابسته به آن در سراسر جهان است.

نه بیمه شده FDIC |بدون ضمانت بانکی |ممکن است ارزش را از دست بدهد

تماس های تلفنی و ارتباطات الکترونیکی ممکن است کنترل و یا ضبط شود. داده های شخصی مطابق با سیاست های حفظ حریم خصوصی ما در https://www.jpmorgan.com/privacy جمع آوری ، ذخیره و پردازش می شوند.

اگر فردی با معلولیت هستید و برای مشاهده مطالب به پشتیبانی اضافی احتیاج دارید ، لطفاً برای کمک با ما در شماره 1-800-343-1113 تماس بگیرید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:18