نحوه سرمایه گذاری با Columbia Threadneedle Investments برنامه های پس انداز

ساخت وبلاگ

امروز فکر می کنیم سرمایه گذاری از همیشه مهمتر است و طیف وسیعی از برنامه ها و اعتماد ما برای کمک به شما در رسیدن به اهداف سرمایه گذاری خود ، هر آنچه که هستند ، طراحی شده اند. در Columbia Threadneedle Investments ، هدف ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا بر چالش هایی که با آنها روبرو هستند غلبه کنند و نتایج سرمایه گذاری مورد نظر خود را ارائه دهند. این جاه طلبی چیز جدیدی نیست. ما می توانیم آن را از طریق میراثی که بیش از 150 سال با راه اندازی قدیمی ترین صندوق سرمایه گذاری جمعی جهان - F& C Trust Trust ، که در سال 1868 راه اندازی شده است ، ردیابی کنیم. چه مشتری جدید و چه در حال بازگشت ، تمام اطلاعات مربوط به نحوه سرمایه گذاری می تواند باشددر زیر یافت می شود.

مدیریت پول شما

ما در حال مدیریت پول برای طیف گسترده ای از مشتریان بوده ایم و می دانیم که آرامش خاطر برای شما و خانواده شما مهم است. اعتماد سرمایه گذاری ما استراتژی های مختلفی دارد و اهداف آن به این معنی است که می توانید یک سبد سرمایه گذاری برای تأمین نیازهای خود ایجاد کنید.

اگر شرایط و نیازهای شما با گذشت زمان تغییر می کند ، می توانید بین اعتماد و در صورت نیاز ، با توجه به هزینه های قابل اجرا تغییر کنید.

شما می توانید از 25 پوند در هر ماه یا مبلغ 100 پوند سرمایه گذاری کنید.

یک برنامه سرمایه گذاری را انتخاب کنید

سرمایه گذاری برای شما

سرمایه گذاری برای کودکان

از بین 10 اعتماد سرمایه گذاری ما انتخاب کنید

تصمیم بگیرید که آیا برای درآمد ، رشد یا ترکیبی از این دو سرمایه گذاری کنید و آیا می خواهید در املاک ، در انگلیس و اروپا یا در سطح جهانی سرمایه گذاری کنید.

اشتهای ریسک خود را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که از ریسکی که با سرمایه گذاری ناشی می شود ، راحت هستید.

در مورد مبلغی که می خواهید سرمایه گذاری کنید تصمیم بگیرید

مطمئن شوید که خوشحال هستید که پیش می روید و حتماً می خوانید

  • ، خط مشی رازداری و اسناد ویژگی های کلیدی
  • افشای هزینه قبل از فروش مربوط به محصولی که درخواست می کنید
  • اسناد اطلاعاتی کلیدی (بچه ها) برای اعتماد به نفس سرمایه گذاری که در آن سرمایه گذاری می کنید

تمام برنامه های سرمایه گذاری ما شامل یک سطح ریسک است و ارزش سرمایه گذاری شما می تواند پایین بیاید. سطح ریسک به سرمایه گذاری های اساسی که شما برای برگزاری برنامه ها انتخاب می کنید بستگی دارد. شما باید راحت باشید که ممکن است مبلغ اصلی سرمایه گذاری شده را پس نگیرد. کمک هزینه های مالیاتی و مزایای حساب های کارآمد مالیات منوط به تغییر است و درمان مالیاتی به شرایط فردی شما بستگی دارد.*لطفاً توجه داشته باشید که یک CTF جدید قابل باز نیست ، اما می توانید یک صندوق اعتماد کودک موجود را به صندوق اعتماد کودک CT یا ISA CT Junior منتقل کنید.

نحوه باز کردن یک برنامه پس انداز با سرمایه گذاری ThreadNeedle کلمبیا

برخط

با استفاده از پورتال سرمایه گذار ما ، در چند مرحله ساده سرمایه گذاری کنید. پورتال سرمایه گذار به شما امکان می دهد سرمایه گذاری ، تغییر وجوه ، مشاهده ارزیابی ها ، برداشت جمع و سایر کارهای مدیر را انجام دهید.

شما باید یک ساکن انگلستان باشید ، شماره بیمه ملی خود را برای تحویل و اطلاعات کارت پرداخت خود داشته باشید تا شروع به کار کنید.

پس از تنظیم حساب خود می توانید معاملات ، ارزیابی ها و موارد دیگر خود را از طریق برنامه ‘CT UK‘ مشاهده کنید.

از طریق پست

اگر قادر به سرمایه گذاری آنلاین نیستید ، هنوز هم می توانید از طریق پست درخواست کنید (ممکن است هزینه های معامله اعمال شود).

بارگیری ، تکمیل و بازگشت فرم (های) مربوطه به:

Columbia Threadneedle Management Limited ، PO Box 11114 ، Chelmsford ، CM99 2DG

سرمایه گذار موجود؟

چگونه حساب موجود خود را بالا ببرید

برخط

سرمایه گذاری آنلاین ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای بالا بردن برنامه شما است.

از طریق پست

اگر قادر به سرمایه گذاری آنلاین نیستید ، هنوز هم می توانید از طریق پست درخواست کنید (ممکن است هزینه های معامله اعمال شود).

بارگیری ، تکمیل و بازگشت فرم (های) مربوطه به:

Columbia Threadneedle Management Limited ، PO Box 11114 ، Chelmsford ، CM99 2DG

اگر در مورد افتتاح یک برنامه یا برنامه موجود خود سؤالی دارید ، برای یافتن نحوه انجام این کار به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

هزینه های ما توضیح داد

اتهام سالانه

محصول سالانه ما (به عنوان مثال ISA) ثابت است - مهم نیست که چه مقدار ، یا چند بار سرمایه گذاری خود را بالا می برید (هزینه های معامله و وظیفه تمبر هنوز اعمال می شود).

هزینه های معامله

هیچ هزینه معامله ای برای کمک های منظم توسط بدهی مستقیم وجود ندارد.

دستورالعمل های سرمایه گذاری ساخته شده از طریق پورتال سرمایه گذار ما نیز هیچ هزینه معاملاتی ندارد. اگر شما نیاز به آموزش ما از طریق پست دارید ، هزینه معاملات 12 پوندی برای هر صندوق انتخاب شده برای حساب های ISA ، JISA ، JIA ، GIA وجود دارد.

تمبر مالیاتی

وظیفه تمبر دولت 0. 5 ٪ نیز در مورد خرید سهام انگلیس اعمال می شود

این برای ذینفعان CTF صدق نمی کند

با یک کارگزار سرمایه گذاری کنید

Ascentric company logo

Bestinvest logo

Charles-stanley company logo

Close-brothers company logo

Fidelity company logo

Interactive Investor logo

همچنین می توانید با محدوده وجوه OEIC ما سرمایه گذاری کنید - اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اطلاعات در این بخش از وب سایت فقط به افرادی که در انگلستان واقع شده اند هدایت می شود و می تواند به عنوان مشتری های خرده فروشی طبقه بندی شود. هیچ چیز در این وب سایت یا قرار است پیشنهاد ، مشاوره یا دعوت برای خرید یا فروش هرگونه سرمایه گذاری باشد. لطفاً قبل از ادامه کار با هر محصول سرمایه گذاری که در این وب سایت به آن اشاره شده است ، شرایط و ضوابط کامل ما و اسناد اطلاعات کلیدی مربوطه ("بچه") را بخوانید. این وب سایت برای همه مناسب نیست ، و اگر به هیچ وجه مطمئن نیستید که آیا یک محصول سرمایه گذاری که در این وب سایت ارجاع شده است ، نیازهای فردی شما را برآورده می کند ، لطفاً قبل از ادامه کار با چنین محصولی ، به دنبال مشاوره باشید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:24