مقدمه ای به Axie Infinity

ساخت وبلاگ

Axie Infinity یک بازی بازی به گوش است که در چند ماه گذشته یک اجرا مجنون دارد. در اوایل ماه ژوئیه ، این بازی به بیش از 100 میلیون دلار حجم فروش هفتگی رسیده است و در صورت ادامه این روند ، این بازی را به نرخ اجرای سالانه چند میلیارد دلاری می رساند.

کاربران فعال روزانه در حدود 3 ماه از 38،000 به 350،000 رفتند که این کار را به بیشترین استفاده از برنامه در Crypto تبدیل می کند. Axs $ که نشانه ای از مدیریت است که در پشت این پروژه استفاده می شود ، تنها در دو ماه گذشته 246 ٪ افزایش یافته است.

سرمایه گذارانی که در اوایل بازی وارد بازی شدند ، اکنون فراتر از انتظارات خود ثروتمند هستند. اما هنوز هم مبلغی دیوانه وار توسط افراد جدید وارد بازی می شود.

Axie Infinity چیست؟

Axie Infinity یک بازی با الهام از Pokemon است. در دنیای داستانی Lunacia ، موجوداتی به نام محورها وجود دارد. شما می توانید آنها را جمع کنید ، آنها را تجارت کنید ، آنها را پرورش دهید و در نهایت آنها را در نبردهای 3v3 علیه یکدیگر قرار دهید. همه چیز در بازی یا NFT یا یک نشانه ERC-20 است به این معنی که شما مالکیت واقعی هر آنچه را که خریداری کرده و جمع آوری می کنید ، دارید. خود محورها ، وسایل و زمین ها هستند.

یکی از اصلی ترین دلایلی که این بازی برای شروع کار محبوبیت پیدا کرده است ، به این دلیل است که این اولین بازی برای معرفی Play-to-Ea است ، که در آن گیمرها می توانند با انجام بازی یا دارایی های تجاری از بازی ، پول واقعی کسب کنند.

اما این مکانیک دقیقاً چگونه کار می کند؟

برای کسب مکانیک بازی کنید

کشاورزی SLP - اساساً شما روزانه Quests انجام می دهید ، با سایر بازیکنان با محورهای خود نبرد می کنید و با انجام این کار می توانید معجون عاشقانه صاف را مزرعه کنید ، این نشانه های ERC هستند که می توانند در بازار ثانویه فروخته شوند. دلیل اینکه مردم مایل به خرید SLP هستند به این دلیل است که آنها برای پرورش ضروری هستند. اگر محور شما قبلاً پرورش نیافته باشد ، به حداقل 150 SLP نیاز دارید و میزان SLP مورد نیاز برای پرورش با هر دور پرورش بالا می رود. بنابراین ، می توانید بسته به ارزش فعلی SLP در بازار ، تا 150-200 SLP در روز را که 40 تا 50 دلار است ، خرد کنید ، فقط با بازی 2 تا 3 ساعت در آن روز.

راه های دیگر برای کسب

  1. پرورش - در صورتی که در سطح عمیق تری گرفته شود ، می تواند کاملاً پیچیده باشد. اما به خاطر این مقاله ، ما در مورد جزئیات دقیقه می رویم. این فقط برای درک اساسی در مورد نحوه عملکرد آن است ، اما اگر می خواهید به پرورش دهید ، راهنماهای مفصلی در آنجا وجود دارد که ممکن است بخواهید بخوانید. به منظور پرورش ، فقط باید بدانید که پرورش دو محور و پرورش آنها برای ایجاد یک سوم است. می توانید آنها را برای سود بفروشید ، آنها را برای محورهای بیشتر پرورش دهید یا از آنها برای نبرد استفاده کنید. هر محور را می توان حداکثر 7 بار پرورش داد اما هر بار گران تر می شود. چندین استراتژی پرورش وجود دارد ، اما محبوب ترین آنها پرورش محورهای خالص است که فقط در همان کلاس محور هستند. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما نمی توانید یک محور را با خواهر و برادر یا والدین پرورش دهید ، اما می توانید با پسر عموها یا عموها.
  1. Hodling Axies Nare / Land - "Hodl" اصطلاحی در دنیای سرمایه گذاری است که به معنای "نگه داشتن زندگی عزیز" است که به معنای نگه داشتن یک مورد به امید اینکه ارزش در آینده افزایش یابد. محورهای نادر/زمین Hodling به دلیل کمبود در بازی ، یک استراتژی طولانی مدت خوب است. فقط صد محور مبدأ وجود دارد که از خود خالق آمده اند و فقط چند محور با صفات عرفانی وجود دارد. این محورها بیشتر و با ارزش تر می شوند زیرا محورهای بیشتر پرورش می یابند زیرا این تعداد محدود محورها را نادرتر می کند. در حالی که قسمت زمین Axie Infinity با افزایش متایز که در حال ایجاد است ، ارزش بالا می رود.
  1. خرید توکن $ Axs - نشانه $ Axs برای محورهای پرورش لازم است ، بنابراین خرید و فروش Axs $ می تواند یک استراتژی خوب برای فلیپرز باشد. در آینده ، محاصره $ به بخشی از Axie Infinity تبدیل می شود و با توجه به اینکه بازی غیر متمرکز تر می شود ، این نشانه بیشتر و مهمتر می شود.

esports اعلام کرد

Axie Infinity به تازگی اعلام کرده است که آنها هنگام کار بر روی مقیاس بندی سرورهای بازی اصلی خود ، سرور اختصاصی را برای Axie Esports مستقر می کنند. این یک اعلامیه بزرگ است با توجه به اینکه Axie به دلیل ماهیت مبتنی بر مهارت و رقابتی و در حال رشد گسترده بازیکن ، می تواند یکی از بزرگترین بازی های Esports در جهان باشد. سازندگان AXIE معتقدند که Esports جنبه ای مهم از Axie Infinity برای رشد آینده خود است.

بیشتر ، اگر نه همه ، بازی های محبوب Esports به شدت مبتنی بر مهارت هستند. به عنوان مثال. League of Legends ، CS: Go ، Dota 2 ، و غیره در مورد تایتان های فعلی Esports در اینجا بخوانید.

Axie Infinity در حال ارتکاب 5،000 $ محور (145،450 دلار) از استخر تخصیص بازی به دروازه به سمت پول جایزه مسابقات جامعه است که امسال برگزار می شود. آنها در حال حاضر پیشنهادات رویداد را از 15 ژوئیه - 29 ژوئیه از برگزارکنندگان مسابقات می پذیرند و پس از تصویب رویدادهای انتخابی ، برنامه رسمی مسابقات را برای بقیه سال منتشر می کنند. رویدادهای پیشنهادی باید در تاریخ 6 اوت 2021 - 30 نوامبر 2021 برگزار شود. در این مورد بیشتر بخوانید.

سازندگان Axie Infinity از نظر Esports برنامه های بزرگی برای سال 2022 و فراتر از آن دارند ، اما در حال حاضر ، این جامعه را بر عهده دارد که این مسابقات را برگزار کند. نقشه راه آنها را اینجا بخوانید.

فقط زمان خواهد گفت که چگونه Axie Infinity در برابر غول های صحنه Esports اجرا خواهد کرد. اما اگر این روند فعلی ادامه یابد ، بدون شک جزء بازی های برتر Esports در تمام دوران خواهد بود.

با اظهار نظر در زیر ، به ما اطلاع دهید که آیا می خواهید در مورد Axie Infinity اطلاعات بیشتری کسب کنید!< Pan> Axie Infinity در حال ارتکاب 5،000 $ محور (145،450 دلار) از استخر تخصیص بازی به دروازه به سمت پول جایزه مسابقات جامعه است که امسال برگزار می شود. آنها در حال حاضر پیشنهادات رویداد را از 15 ژوئیه - 29 ژوئیه از برگزارکنندگان مسابقات می پذیرند و پس از تصویب رویدادهای انتخابی ، برنامه رسمی مسابقات را برای بقیه سال منتشر می کنند. رویدادهای پیشنهادی باید در تاریخ 6 اوت 2021 - 30 نوامبر 2021 برگزار شود. در این مورد بیشتر بخوانید.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 36 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:53