با استفاده از ابزارهای داده بازار Marketbeat برای یافتن سهام قوی در بازار خرس

ساخت وبلاگ

بازار خرس زمانی اتفاق می افتد که سهام یا شاخص زیرین حداقل 20 ٪ از اوج خود برای بیش از 60 روز کاهش یابد. سهام را با استفاده از ابزارهای MarketBeat پیدا کنید.

بازار خرس زمانی اتفاق می افتد که سهام یا شاخص زیرین حداقل 20 ٪ از اوج خود برای بیش از 60 روز کاهش یابد. استراتژی خرید ریسک خرید در یک موضع ریسک پذیر و فروش-RIP معکوس می شود. بازارهای خرس دوره های وحشت را طی می کنند که اغلب به عنوان پرتاب کودک با آب حمام توصیف می شود. در این مواقع ، پیدا کردن برنده سمت طولانی دشوار است ، زیرا مسئله پیدا کردن سهام است که کمترین خسارت را در راه پایین آمدن به وجود می آورد. این قدرت نسبی اغلب سهام "خرید محو شدن" را قادر می سازد تا در راه پشتیبان سریعتر بهبود یابد. نکته اصلی در یافتن این سهام استفاده از ابزارهایی برای کمک به صفحه نمایش برای نامزدها به طور خودکار و سپس استفاده از فیلتر و تجزیه و تحلیل برای رسیدن به تعداد انگشت شماری از برندگان بالقوه است. این در بازار خرس به طور قابل توجهی سخت تر می شود. MarketBeat تعدادی از ابزارهای رایگان و پولی برای کمک به سرمایه گذاران در انتخاب سهام بالقوه برای نمونه کارها یا گمانه زنی های خود دارد. ابزارهای داده بازار سهام Marketbeat تعدادی از نامزدهای از پیش فیلتر شده را برای استفاده از کاربران فراهم می کند. در اینجا برخی از ابزارهای رایگان مفید برای استفاده برای یافتن سهام قدرت نسبی که می توانند سریعتر در یک بازار رو به رشد قرار بگیرند ، آورده شده است. در نظر گرفتن این ابزارها برای یافتن نامزدها ، نه اینکه به درستی در سهام بدون انجام تحقیقات مناسب و تجزیه و تحلیل اساسی و فنی برای ارزیابی سطح بازپرداخت فرصت طلب برای قرار گرفتن در معرض ، بسیار مهم است.

MarketBeat.com - MarketBeat

اوج 52 هفته ای

این لیستی از سهام است که در حال تبدیل شدن به اوج 52 هفته جدید در بازار خرس است. سهام موجود در این لیست به طور طبیعی قدرت نسبی دارد زیرا در حال محو فروش در بازار است. درست مثل تلاش برای غرق شدن یک توپ تنیس در وان ، وقتی که آن را پایین می آورید ، توپ با شکوه باقی می ماند و هنگام رها کردن سخت تر می شود. مهم است که از وسوسه تعقیب این سهام جلوگیری کنید ، به خصوص اگر آنها سهام ارزان قیمت هستند که دارای فشار کوتاه یا سنبله های حجم فوق العاده ای هستند. این سهام به احتمال زیاد هنگام پاک شدن دود ، دنباله ای از صاحبان کیسه ایجاد می کند و حجم آن به حالت عادی باز می گردد. از سهام هایی که بیش از 20 برابر حجم متوسط تجارت می کنند ، از رقم های دو برابر و حتی سه گانه بالا بروید. به همین دلیل انجام تحقیقات اساسی در این عملیات مهم است تا اطمینان حاصل شود که این فقط یک پمپ و سهام نیست. همچنین ارزش دارد از شرکت های نگهدارنده ، خرید ، پوسته ، Spacs و هرگونه سهام که فعالیت های تجاری واقعی ندارند ، اجتناب کنید. اطمینان حاصل کنید که دلایل پیشگیری سهام در برابر دانه و نشان دادن قدرت نسبی را درک کرده اید. کاربران می توانند فیلترها را نیز از جمله بخش و کلاه بازار تنظیم کنند. Marketrank ، احساسات رسانه ای و اجماع تحلیلگر برای مشترکین پرداخت شده در دسترس است. به عنوان مثال ، سهام گروه بیمه ایمنی (NASDAQ: SAFT) سهام جدید 52 هفته ای را که تنها با 14. 6 برابر درآمد با سود سهام 3. 62 ٪ سود سهام جدید داشت ، به دست آورد. دامنه 52 هفته ای بین 74. 95 دلار تا 99. 75 دلار پایدار بوده است که باعث می شود حجم نسبتاً نور زیر 100000 سهم در روز جبران شود.

برای یافتن سطوح بازپرداخت فرصت طلبانه ، از تجزیه و تحلیل فنی استفاده کنید

استفاده از نمودارهای تفنگ در بازه های زمانی هفتگی و روزانه ، نمای دقیق از چشم انداز سهام SAFT را ارائه می دهد. نمودار هفتگی تفنگ در نزدیکی سطح فیبوناچی 74. 47 دلار (FIB) قبل از مرحله بندی تظاهرات به اوج های جدید 52 هفته ای با 99. 75 دلار قرار گرفت. صعود هفتگی تفنگ هفتگی دارای افزایش میانگین متحرک 5 دوره (MA) با افزایش 93. 30 دلار با افزایش 15 دوره MA با 90. 66 دلار است. گروههای هفتگی بولینگر (BBS) با 99. 89 دلار در حال گسترش هستند. پشتیبانی هفتگی 200 دوره MA با 85. 00 دلار و 50 دوره کارشناسی ارشد با 84. 37 دلار قرار دارد. BB های پایین هفتگی با قیمت 78. 84 دلار قرار دارند. ساختار هفتگی بازار کم (MSL) باعث شکستن 94. 34 دلار شد. شکستن نمودار Rifle Daily Rifle دارای یک MA 5 دوره ای در حال افزایش با 96. 52 دلار و BBS فوقانی با 99. 81 دلار است و پس از آن 15 دوره MA با 92. 70 دلار. روزانه 50 دوره ای 89. 87 دلار است. پشتیبانی روزانه MA 200 دوره در نزدیکی FIB 84. 72 دلار زیر BBS پایین 85. 56 دلار قرار دارد. سرمایه گذاران محتاط می توانند سطح عقب نشینی فرصت طلب را با فیبر 94. 65 دلار ، فیبر 92. 21 دلار ، فیبر 90. 44 دلار ، 89. 94 دلار ، 87. 93 دلار فیبر ، 86. 43 دلار فیبر و سطح فیبر 84. 72 دلار تماشا کنند. مسیرهای صعودی از 108. 96 دلار تا سطح FIB 118. 72 دلار است.

یافتن نامزدهای همسالان تاخیر

به جای تعقیب سهام در اوج 52 هفته ای ، همچنین ایده خوبی است که به دنبال همسالان یا رقبا باشید که عقب مانده اند. این مهم است که بدانید این یک دلیل خاص شرکت است یا دلیل سیستمیک گروهی برای قدرت نسبی. اگر این دومی باشد ، ارزش آن را دارد که به دنبال رقبای احتمالی عقب مانده باشید. این موارد را می توان با کلیک بر روی برگه رقبا در صفحه پیش بینی سهام ، قیمت و خبر پیدا کرد.

سهام بتا منفی

بتا این نسبت است که یک سهام نسبت به شاخص معیار S& P 500 حرکت می کند. یک حرکت یک به یک بتا 1 را می دهد. سهام که دو برابر بیشتر از این شاخص می تواند بتا را بدست آورد. در قسمت تلنگر ، یک بتا منفی حرکت معکوس S& P 500 خواهد بود. بنابراین یک بت ا-1 به معنای سقوط سهام در هنگام افزایش شاخص و افزایش شاخص در هنگام سقوط شاخص در 1 برای 1 است. به خاطر داشته باشید ، این نظری و داده محور است. داشتن لیستی از سهام منفی بتا می تواند به طور بالقوه از سبد خرید شما در برابر فروش عمیق در بازار کمک کند. اینها بیشتر تجارت دفاعی هستند. با این حال ، نامزدهای زیادی می توانند از طریق آن غرق شوند.

انتخاب ویراستاران کارآفرین

چگونه می توان طرز فکر پول خود را در سال 2023 تغییر داد ، به گفته این زوج که بیش از 100000 دلار بدهی پرداخت کرده اند

اگر می خواهید یک ارتباط عالی باشید ، از افتادن در این تله های کلاسیک خودداری کنید

چگونه مردی که تلاش می کند زندگی بدون مالکیت داشته باشد و یک عکاس میامی دوستی غیر منتظره ای را به وجود آورد-و آنچه آنها می توانند در مورد اهمیت ارتباط انسانی به شما آموزش دهند

باهوش ترین افراد اتاق غالباً از این ویژگی مهم برای موفقیت غافل می شوند

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 69 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:52