سیاست بازپرداخت Amazon. in

ساخت وبلاگ

سلب مسئولیت: در صورت بروز هرگونه اختلاف یا درگیری ، نسخه انگلیسی بر ترجمه پیروز خواهد شد.

پس از دریافت بازده شما یا فروشنده ما را از دریافت بازده مطلع می کند ، همانطور که ممکن است ، بازپرداخت به روش پرداخت اصلی (در صورت معاملات پیش پرداخت شده) یا به حساب بانکی شما / به عنوان مانده پرداخت آمازون صادر می شود (در صورت پرداخت سفارشات تحویل).

بازپرداخت جدول زمانی:

مدت زمان بازپرداخت برای شیوه های مختلف پرداخت در زیر ارائه شده است.

*Amazon Pay Balance مجموعه ای از تمام مانده های مرتبط با کارت های هدیه آمازون در حساب Amazon. in شما است. کارتهای هدیه آمازون Qwikcilver Solutions Private Limited صادر می شود و تحت شرایط و ضوابط کارت هدیه آمازون قرار می گیرد.

اگر بازه زمانی استاندارد همانطور که در جدول فوق ذکر شد منقضی شده است و هنوز بازپرداخت دریافت نکرده اید ، برای اطلاعات بیشتر با صادرکننده کارت اعتباری یا بدهی یا بانک خود تماس بگیرید. بازپرداخت به صورت نقدی پردازش نمی شود. بازپرداخت ها را می توان از طریق چک کاغذ فقط در موارد استثنایی پردازش کرد.

توجه: مشتریان بین المللی برای دریافت بازپرداخت برای خرید خود باید به تیم خدمات مشتری ما دسترسی پیدا کنند. بازپرداخت به روش/ابزار اصلی پرداخت استفاده شده برای خرید اولیه انجام می شود.

برای تحقق سفارشات آمازون (FBA):

1. اگر روش پرداخت ، که در زمان خرید برای پرداخت هزینه (مانند کارت اعتباری/ بدهی) استفاده کرده اید ، دیگر معتبر نیست ، بازپرداخت از طریق پیش نویس تقاضا صادر می شود.

2. در صورت دریافت اطلاعیه عدم پرداخت از بانک شما ، بازپرداخت از طریق پیش نویس تقاضا صادر می شود.

ما یک ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد و از شما می خواهد با ما تماس بگیرید و نام و آدرس خود را در جایی که می خواهید پیش نویس تقاضا ارسال شود ، ارائه دهید. پس از دریافت این جزئیات ، بازپرداخت آغاز می شود.

برای سفارشات تأمین شده فروشنده:

1. برای موارد آسیب دیده/ معیوب ، در صورت عدم ترمیم یا تعویض کالا ، فروشنده بازپرداخت می کند.

2. در هر صورت در صورت نیاز به بازپرداخت ، فروشنده (ها) باید مجوز آن بازپرداخت را داشته باشند. Amazon. in می تواند در تسهیل بازپرداخت برای شما فقط هنگامی که فروشنده ما را از دریافت کالا مطلع می کند ، کمک کند. هنگامی که فروشنده ما را از دریافت کالای برگشتی مطلع کرد ، دوره زمانی بازپرداخت فوق برای بازپرداخت پردازش اعمال می شود.

بازپرداخت برای پرداخت سفارشات تحویل:

برای پرداخت سفارشات تحویل ، بازپرداخت ها یا به حساب بانکی شما (از طریق انتقال صندوق های الکترونیکی ملی (NEFT)) یا حساب آمازون (به عنوان مانده پرداخت آمازون) پردازش می شوند.

اگر می خواهید بازپرداخت سفارش تحویل را به حساب بانکی خود دریافت کنید ، می توانید هنگام بازگشت یک مورد ، جزئیات حساب بانکی را در بخش حساب خود یا از مرکز بازده به روز کنید.

توجه: بازپرداخت ها را نمی توان به حساب های شخص ثالث پردازش کرد. نام موجود در حساب آمازون شما باید با نام دارنده حساب بانکی مطابقت داشته باشد.

پاکسازی چک کاغذ

کلیه بازپرداختهای چک به صورت چک های "در Par" Deutsche Bank خواهد بود. تمام چک های بانک دویچه در شهرهای زیر به صورت محلی پاک می شوند:

 

احمدآباددهلیلودیاناقیطار
اورانگ آبادگرگونمورادآبادسلم
بنگلورکولپوروابسته به بمبئیسوت
چونایکلکتهنویداورم

اگر قصد دارید چک را به صورت حضوری در هر شهر دیگری ارائه دهید ، اطمینان حاصل کنید که بانک ذینفع شما چک را برای پاکسازی خارج از کشور ارسال می کند.

در صورتی که قصد دارید چک خود را در کادر ترخیص کالا از بین ببرید ، لطفاً موارد زیر را یادداشت کنید:

- اگر در هر یک از شهرهای فوق ، چک را در یک کادر ترخیص کالا از گمرک قرار می دهید ، از کادر مشخص شده محلی استفاده کنید.

- اگر در هر شهر دیگری چک را در جعبه ترخیص کالا از گمرک قرار می دهید ، از کادر مشخص شده در ایستگاه های خارج از کشور استفاده کنید.

عدم پیروی از دستورالعمل های فوق ممکن است منجر به عدم پردازش چک و مجازات توسط بانک شود.

توجه: پس از صدور چک ، آمازون با جزئیات پیگیری چک بازپرداخت ظرف 4 روز کاری از تاریخ بازپرداخت ، نامه الکترونیکی برای شما ارسال می کند.

بازپرداخت هزینه حمل و نقل

  1. برای تحقق بخش های واجد شرایط آمازون و نخست ، هزینه حمل و نقل را تا Rs بازگردانید. 100 بازپرداخت می شود. در صورت وجود ، هزینه بسته بندی هدیه نیز بازپرداخت می شود. تمام این بازپرداخت ها از طریق چک صادر می شود.

توجه: اگر برای بازگشت کالاهای بزرگ و سنگین ، هزینه حمل و نقل را بیش از Rs. 100 متحمل می شوید ، می توانید برای بازپرداخت اضافی با ما تماس بگیرید. برای بازپرداخت چنین هزینه های اضافی ، اثبات پرداخت ، مانند رسید پیک باید ارسال شود.

توجه: فروشنده در صورت بازده پشیمانی ، هزینه حمل و نقل متحمل شده را بازپرداخت نمی کند.

پایگاه های معاملاتی...
ما را در سایت پایگاه های معاملاتی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : فرشته صدرعرفایی بازدید : 10 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:34